przeniesienie postow..

FAQ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#16

#16 Post autor: blaki »

a no to wiadomo ze bez koordynatorow to nie da sie takiego przedsiewziecia zrobic :) ale chodzilo mi glownie o to zeby sie nagle nie okazalo ze kilku ludzi pracuje rownolegle nad tym samym zagadnieniem
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Awatar użytkownika
enceladus
inner circle
inner circle
Posty: 506
Rejestracja: 27 paź 2003, 14:32
Lokalizacja: Poznan

#17

#17 Post autor: enceladus »

Co do formatu i edytora - można zastosować XMLmind XML editor ( http://www.xmlmind.com/xmleditor/ ). Pozwala pisać w DocBook-u i dla naszych potrzeb jest wystarczająco WYSIWYG-owaty ;) . Jednocześnie ułatwi pracę koortynatora.
<: Enceladus :>

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#18

#18 Post autor: peper »

blaki pisze:a no to wiadomo ze bez koordynatorow to nie da sie takiego przedsiewziecia zrobic :) ale chodzilo mi glownie o to zeby sie nagle nie okazalo ze kilku ludzi pracuje rownolegle nad tym samym zagadnieniem
Wiesz, wydaje mi się, że to wyjdzie w praniu kto dane zagadnienie zrobi. Możnaby domyślnie przyjąć, że jest to autor wątku, chyba że autor nie czuje się na siłach wtedy robi to jakiś ochotnik.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2005, 18:08 przez peper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#19

#19 Post autor: peper »

enceladus pisze:Co do formatu i edytora - można zastosować XMLmind XML editor ( http://www.xmlmind.com/xmleditor/ ). Pozwala pisać w DocBook-u i dla naszych potrzeb jest wystarczająco WYSIWYG-owaty ;) . Jednocześnie ułatwi pracę koortynatora.
A za LaTeX-a bardzo ładnie dostaniesz wiele formatów na wyjściu takich jak PDF, DVI, PS, HTML, TXT.......

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#20

#20 Post autor: luka »

ja chetnie w "czyms" pomoge. jesli potrzebna bedzie pomoc w LaTeX/XML czy co to tam bedzie innego to jestem chetny. jesli chodzi o pisanie czegos do faq to wydaje mi sie ze za malo umiem - chociaz moze akurat cos bede wiedzial ;)

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#21

#21 Post autor: peper »

Myślę, że dla każdego znajdzie się miejsce. Moje dokumenty powstają w miarę nauki, FAQ też będzie powstawało w miarę pojawiania się ciekawych problemów

Zablokowany