Pomóż znaleźć duplikat

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Pomóż znaleźć duplikat

#1

#1 Post autor: lbromirs »

W związku z porządkami i wydelegowaniem jednej z półek na książki "o IT" urządzam mały konkurs. Należy rzucić okiem na to zdjęcie:

http://lukasz.bromirski.net/gfx/ksiazki.jpg

...i wysłać do mnie na lukasz[lllllll]bromirski.net maila z informacją jaka książka jest zdublowana. Do wygrania:

- ta książka
- Cisco Press: CCNP TSHOOT
- Cisco Press: Cisco Firewalls
- Stealth Fighter - książka o powstaniu F-117
- IPv6 in Enterprise Networks
- dowolna do wyboru z tej listy

Konkurs rozwiazany - bylo dwa i pol duplikatu :)

showrun
member
member
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:54

#2

#2 Post autor: showrun »

To sie podepnę i pociągnę temat dalej ;)
Kto wskaże na tej półce książkę Franka Zhuo temu w ramach oczyszczenia swoich półek odstąpię oficjalne materiały Cisco do BCRAN, BSMSN i CIT (niby starocie, ale technologie wciąż aktualne)

t0m4szek
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:09

#3

#3 Post autor: t0m4szek »

Druga półka od góry i patrząc od lewej znajduje się pomiędzy Fault Tolerant IP and MPLS Network, a Deploying IP and MPLS QoS for multiservice networks, czyli ogólnie 10 licząc od lewej :)

showrun
member
member
Posty: 26
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:54

#4

#4 Post autor: showrun »

t0m4szek pisze:Druga półka od góry i patrząc od lewej znajduje się pomiędzy Fault Tolerant IP and MPLS Network, a Deploying IP and MPLS QoS for multiservice networks, czyli ogólnie 10 licząc od lewej :)

Damn, vendor mało popularny książka tym bardziej, myślałem że to będzie trudne :mrgreen:

rafik25
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2012, 17:24

#5

#5 Post autor: rafik25 »

Wysłana odp na maila :)

t0m4szek
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:09

#6

#6 Post autor: t0m4szek »

showrun pisze:
t0m4szek pisze:Druga półka od góry i patrząc od lewej znajduje się pomiędzy Fault Tolerant IP and MPLS Network, a Deploying IP and MPLS QoS for multiservice networks, czyli ogólnie 10 licząc od lewej :)

Damn, vendor mało popularny książka tym bardziej, myślałem że to będzie trudne :mrgreen:
Nie znałem, ale "Internety" mi pomogły :)

ODPOWIEDZ