Usmiechnij sie ;)

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
ba10
wannabe
wannabe
Posty: 57
Rejestracja: 21 wrz 2007, 13:34

#1231

#1231 Post autor: ba10 »


Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#1232

#1232 Post autor: domin »

.ılı..ılı.

Awatar użytkownika
manius
CCIE
CCIE
Posty: 823
Rejestracja: 08 wrz 2003, 09:02
Lokalizacja: Leighton Buzzard/UK
Kontakt:

#1233

#1233 Post autor: manius »

Dwóch facetów poszło na golfa, chcąc szybko rozegrać partię, ale przed
nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra.
Jeden mówi do drugiego:
- Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić?
Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca.
Pierwszy pyta:
- Co się stało?
- Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to
moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć!
- Ok, rozumiem, jasne.
Pierwszy podszedł do połowy boiska, zatrzymał się i też wraca. Drugi
go pyta :
- No, co jest??
- Jaki ten świat mały!
A CCIE does not necessarily make someone a good engineer. NOT having a CCIE does not necessarily make someone a bad engineer (or not as good). All we can do is strive to make ourselves individually better! (SM)

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#1234

#1234 Post autor: balam »

Stojê sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Nagle zauwa¿am przy drugiej kasie uœmiechaj¹c¹ siê i wpatrzon¹ we mnie blondynê. Ale jak¹ blondynê! Mówiê wam - Karaiby, s³oñce, pla¿a, bacardi...! Ostatnio ³adne dziewczyny siê do mnie tak uœmiecha³y, gdy przytaszczy³em do akademika, na drugi dzieñ po imprezie, skrzynkê zimnego piwa. Ale to by³o 10 lat temu. Ta jednak uœmiecha³a do mnie przyjaŸnie nawet bez piwa. Powoli budzi³ siê we mnie g³êboko uœpiony instynkt ³owcy. Mieszanka adrenaliny testosteronu wype³nia³a mój organizm. Musia³em wiêc zapytaæ:
- Przepraszam, czy my siê sk¹dœ znamy?
Wypad³o nawet nieŸle. Lala po³knê³a haczyk. Jej reakcja by³a szybka, a uœmiech bez zmian:
- Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich dzieci...
Mówi siê, ¿e ludzki umys³ potrafi w sytuacjach ekstremalnych
pracowaæ nie gorzej ni¿ komputer. Mój by³ w tej sekundzie w stanie konkurowaæ z najlepszymi. Po chwili mia³em wydruk: zawsze u¿ywam gumek! Zdrada ma³¿eñska ju¿ sama w sobie jest wydarzeniem szargaj¹cym nerwy szanuj¹cego siê mê¿czyzny, Po co j¹ jeszcze dodatkowo komplikowaæ?
Mój komputer pok³adowy przypomnia³ mi tylko... trzy przypadki, które by³y odstêpstwem od tej zasady. Kole¿anka z pracy, na szczêœcie tak brzydka, ¿e sama jej twarz by³a najlepszym zabezpieczeniem. Kole¿anka ¿ony z
pracy - na szczêœcie po takim alkoholu, ¿e mi nie do koñca...
tego...
Jest! Pozosta³a tylko jedna mo¿liwoœæ, kiedy mog³em sobie strzeliæ dzidziucha na boku. Nie omieszka³em podzieliæ siê t¹ radosn¹ nowin¹ i matk¹ mojego nieœlubnego dziecka i setk¹ kupuj¹cych przy okazji:
- Ju¿ wiem! Pani musi byæ t¹ striptizerk¹, któr¹ moi koledzy
zamówili na mój wieczór kawalerski przed 8 laty! Pamiêtam, ¿e za niewielk¹ dodatkow¹ op³atê zgodzi³a siê pani wtedy robiæ TO ze mn¹ na stole w jadalni, na oczach moich klaszcz¹cych kolegów, i tak siê pani przy tym rozochoci³a,
¿e na koniec za darmo zrobi³a pani wszystkim po lodziku!
Zaleg³a ca³kowita cisza. Kasjerki przesta³y pracowaæ i poprawi³y
sobie
pieluchy wrzynaj¹ce siê miêdzy poœladki. Wszyscy wpatrywali siê na przemian we mnie i czerwieni¹c¹ siê coraz bardziej œlicznotkê.
Kiedy osi¹gnê³a kolor znany w krêgach muzycznych jako Deep Purple, wysycza³a przez œliczne usteczka:
- Pan siê myli! Jestem wychowawczyni¹ pana syna w 2b...

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#1235

#1235 Post autor: balam »


Awatar użytkownika
lukas_da
inner circle
inner circle
Posty: 442
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:15
Lokalizacja: Katowice

#1236

#1236 Post autor: lukas_da »


przemek
wannabe
wannabe
Posty: 119
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Gliwice

#1237

#1237 Post autor: przemek »

Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach.
Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, superwysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:

Panna relacjonuje: U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.

Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach, seksownych butach i masce powiedział, że jestem miłością jego życia! Potem kochaliśmy się przez kilka godzin.

Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną, skórzaną bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział "co na obiad, Batmanie?"

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#1238

#1238 Post autor: Slomek. »

http://pl.youtube.com/watch?v=gHplTlBVu ... re=related obejrzyj kawałek a potem jeśli urodziłeś się przed rokiem 80tym spójrz w lustro aby zobaczyć uśmiech na swojej twarzy. Kamiński i Kurek to byli goście 8)
Trecom.pl

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#1239

#1239 Post autor: drake »

Dla tych co znaja niemiecki, polecam rozbrajajacego goscia: Mario Barth
Najlepsze kawalki: Frau am Steuer, Amsterdam, Im Kino, Wenn du mit einer Frau zusammen wohnst :D
BTW, gosc podobno stadion ludzi zgromadzil na kabarecie swoim....
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#1240

#1240 Post autor: Seba »

Slomek. pisze:http://pl.youtube.com/watch?v=gHplTlBVu ... re=related obejrzyj kawałek a potem jeśli urodziłeś się przed rokiem 80tym spójrz w lustro aby zobaczyć uśmiech na swojej twarzy. Kamiński i Kurek to byli goście 8)
Ah Slomek, to jest KULT i koniec!!! Smiem twierdzic, ze program Sonda poniekad uksztaltowal mnie... To byla, m.in. moja, wielka tragedia, gdy kolesie zgineli w wypadku :evil:
Dzieki Youtube mozna sobie nieco pzypomniec, a w niektorych przypadkach nauczyc :!:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#1241

#1241 Post autor: Slomek. »

Kiedyś napisałem do TVP z zapytaniem aby może w jakimś paśmie powtórzyć te programy, albo żeby je udostępnili, dostałem informację, że części już nie maja, jakość techniczna taśm z tych co się zachowały w archiwum TVP jest tragiczna a dużo tematów jest już nieaktualna, ale podobno ktoś się interesował aby zrobić nowy program z wykorzystaniem materiałów archiwalnych i odnieść je do postępu jaki się dokonał przez te wszystkie lata do dzisiejszych czasów, ale to było prawie 5 lat temu i widać, że gdzieś to upadło w telewizji za czasów Kwiatkowskiego
Trecom.pl

Awatar użytkownika
megabajt
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#1242

#1242 Post autor: megabajt »

Poki co zostaja GWIAZDY SKACZA Z MALYSZEM i inne potworki, ktore TVP nazywa "wysokim poziomem programow". Ja niestety nie pamietam tego programu, ale dwie czesci o tym laserze obejrzalem z marszu. Za "moich" czasow ogladalo sie Niedzickiego - to byla naprawde wartosciowa telewizja.

http://www.pardon.pl/artykul/5466/wojsk ... _pradu_w_k
.ılı..ılı. http://megabajt.ovh.org/studia/ .ılı..ılı.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#1243

#1243 Post autor: Slomek. »

Niedzickiego :) hehe Telewizja Edukacyjna we wtorki po 12 godzinie ehh pamiętam uwielbiałem faceta, potem w programie pojawiali się jego dwaj synowie. To były czasy, wracało się ze szkoły i oglądało, zero komercji ogłupiania itp shitu jaki jest teraz w TV (chyba dla tego nie oglądam już telewizji)
Trecom.pl

Awatar użytkownika
yoggie
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2005, 10:40

#1244

#1244 Post autor: yoggie »

Slomek. pisze:Niedzickiego :) hehe Telewizja Edukacyjna we wtorki po 12 godzinie ehh pamiętam uwielbiałem faceta, potem w programie pojawiali się jego dwaj synowie. To były czasy, wracało się ze szkoły i oglądało, zero komercji ogłupiania itp shitu jaki jest teraz w TV (chyba dla tego nie oglądam już telewizji)
a ja myślałem że tylko ja oglądałem tv od razu po szkole :P
też oglądałem Laboratorium Niedzickiego, ale we wtorki o ile mnie pamięc nie myli to się
też Joystick oglądało http://pl.youtube.com/watch?v=VHzbfCzIXuI
albo czasami Przybyszów z Matplanety

Awatar użytkownika
megabajt
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#1245

#1245 Post autor: megabajt »

yoggie pisze:Przybyszów z Matplanety
Balem sie tej bajki ;/ Czolowka i muzyka do niej do dzisiaj mnie przeraza...

http://www.youtube.com/watch?v=Jv1GqFZgHVA
.ılı..ılı. http://megabajt.ovh.org/studia/ .ılı..ılı.

ODPOWIEDZ