Cisco otwiera centrum wsparcia w Krakowie

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#46

#46 Post autor: Deidara »

Mam taką nadzieję. Byłoby głupio gdybym miał rację.
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

KarolB
member
member
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2011, 19:58

#47

#47 Post autor: KarolB »

horac pisze:no i co z tego ze IPtables czarna magia ? tak samo dla ciebie

Kod: Zaznacz cały

show profile
czarna magia, nie po to sie kontaktujesz z supportem Cisco zeby wymagac od nich znajomosci firewalla linux. Jak znaja przy okazji z doswiadczenia to dobrze jak nie znaja wcale tez to nic nie zmienia

Poziom wypowiedzi powala

sry za offtop

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#48

#48 Post autor: bigboss »

Deidara pisze:Mam taką nadzieję. Byłoby głupio gdybym miał rację.
Nie rozumiem, o co Ci chodzi i odwołuję zaproszenie, niech ktoś inny poprawia Ci humor.
A moderatora proszę o przeniesienie naszej dyskusji do jakiegoś zsypu, bo teraz to już naprawdę jest nie na temat.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#49

#49 Post autor: Deidara »

Źle mnie zrozumiałeś. Już o nic mi nie chodzi, przecież napisałem. Zgadzam się. Dyskusja do skasowania. A jeśli już o indyjskich potrawach rozmawiamy to garlic naan i paneer tikka są moimi ulubionymi z kuchni indyjskiej. Ewentualnie jakiś tandorii chicken. Trudno zjem sam :wink: . A na marginesie polecam spróbować jeśli nie jadłeś.
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#50

#50 Post autor: garfield »

Przeniesione do Hyde-parku
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#51

#51 Post autor: asp »

bigboss pisze:zatrudnijmy 100 tanich łosi, którzy postępując w/g prostego skryptu odfiltrują 80% trywialnych problemów a pozostałe 20% może dopiero trafić do prawdziwych inżynierów.

Inaczej te same anegdoty, które dziś opowiadamy o serwisie z Bangalore usłyszymy za rok o serwisie z Krakowa.
Czy Twoim zdaniem "tani łoś" to inżynier z poziomem certyfikacji CCNA ? Pytam tak z ciekawości bo akurat mam CCNA, a CCIE narazie brak.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#52

#52 Post autor: bigboss »

asp pisze: Czy Twoim zdaniem "tani łoś" to inżynier z poziomem certyfikacji CCNA ? Pytam tak z ciekawości bo akurat mam CCNA, a CCIE narazie brak.
Nie mam bladego pojęcia, jaki logiczny ciąg rozumowania doprowadził Cię do wniosku, że takie może być moje zdanie.

Ale jak to mówią, jeśli trzy osoby mówią Ci, że jesteś osłem, to nie kłóć się, tylko szukaj cichej stajenki i żłobu. Więc skoro jesteś kolejną osobą, która znajduje w mojej wypowiedzi coś, czego ja tam nigdy nie chciałem napisać, to chyba coś było w tej wypowiedzi nie tak. Przepraszam.
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Cisco_staffing
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2011, 13:32

#53

#53 Post autor: Cisco_staffing »

Witamy Serdecznie,

Po "TACu", Cisco uruchamia w Krakowie "Advanced Services". Szczegoly na: http://ccie.pl/viewtopic.php?p=115652#115652
Cisco recruitment team

ODPOWIEDZ