Dyplom z uczelni w wersji angielskiej

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Szaztag
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 10 lis 2010, 12:43
Lokalizacja: Myszków/Wrocław

Dyplom z uczelni w wersji angielskiej

#1

#1 Post autor: Szaztag »

Witam!

Chciałem się zapytać was czy dyplom lub sam suplement przetłumaczony na wersje angielską może się kiedyś przydać? Co prawda już za późno z odwołaniem bo zapłaciłem za niego ale tak pytam z ciekawości. Komuś się kiedyś jakieś papiery z uczelni w zagranicznej pracy przydały? Pytali o nie lub miały jakikolwiek wpływ na rekrutacje?

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#2

#2 Post autor: drake »

Ja swoj dyplom przetlumaczylem na niemiecki u tlumacza przysieglego, niektore firmy pytaja i chca chociazby zobaczyc.

Pozdruffka! ;)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

piotro
wannabe
wannabe
Posty: 402
Rejestracja: 07 paź 2005, 12:50

#3

#3 Post autor: piotro »

W UK rzadko sie zdaza zeby chcieli patrzyc w dyplom (szczegolnie uczelni zagranicznej), wyjatkiem moga byc firmy prawnicze itp, ale wtedy chca widziec dyplom z Oxfordu/Cambridge itp. ;). Ale co kraj to obyczaj.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: Seba »

IMHO warto miec wersje English. Kto wie na co sie moze w przyszlosci przydac.
Sam popelnilem blad i nie bralem wersji EN, a pozniej takowej wersji potrzebowalem, i skonczylo sie na tlumaczeniu przysieglym.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#5

#5 Post autor: frontier »

Mieszkam w UK od 9 lat, zmienialem pracodawce wielokrotnie i nikt nigdy nie pytal nawet o temat pracy... Na dyplom tez nie chcieli spojrzec, chociaz w jednej firmie to wiem na pewno ze to bylo przeoczenie bo sprawdzali ludzi. Wg. mnie zalezy jak trafisz, no i czy masz cos w tej pracy czym móglbys sie pochwalic.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 18:31 przez frontier, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

restrykt
wannabe
wannabe
Posty: 79
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:46

#6

#6 Post autor: restrykt »

Jak do tej pory nikt nie pytał o sam dyplom, tylko o kierunek... Tak jak napisał Seba wersja angielska może się kiedyś przydać. Wszystko zależy raczej od firmy i wewnętrznych procedur, np. ode mnie potrzebowali historię zatrudnienia 10 lat wstecz (wysyłali do Pl listy) i zaświadczenie o niekaralności, ale to wszystko już po zatrudnieniu. W trakcie rekrutacji to co najwyżej referencje (numery telefonów).

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#7

#7 Post autor: asp »

Ja miałam taka sytuację, że żeby otrzymać propozycję kontraktu musiałam przedstawić m.in. dyplom z uczelni - wysłałam w wersji polskiej a także skan paszportu, a nie chcieli zobaczyć ani jednego certyfikatu technicznego Cisco lub innego. Jeden raz tylko mi się zdarzyło, że jakaś firma wymagała przedstawienia dyplomu z uczelni a nie certyfikatów Cisco. Co firma to ma inne regulacje wewnętrzne.

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

#8

#8 Post autor: mhuba »

Mój dyplom się przydał (ale to w kraju) żeby dostać 6 dni ekstra urlopu ;)

Pozdrawiam
mhuba

Szaztag
member
member
Posty: 36
Rejestracja: 10 lis 2010, 12:43
Lokalizacja: Myszków/Wrocław

#9

#9 Post autor: Szaztag »

to jednak dobrze zrobiłem ;-) Dziękuje wszystkim za posty ;-)

ODPOWIEDZ