QoS - konsultacje, korepetycje

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
dreamcatcher90
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2013, 15:46

QoS - konsultacje, korepetycje

#1

#1 Post autor: dreamcatcher90 »

Witam,
jestem w trakcie pisania pracy nt. zastosowania QoS + symulacja.
Szukam kogoś, kto byłby chętny wprowadzić mnie trochę głębiej w temat, naprowadzić na dobrą drogę, żeby w miarę szybko to napisać bez zbędnego błąkania.


Oczywiście za odpowiednią opłatą. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą to proszę pisać na prv.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
barts
wannabe
wannabe
Posty: 186
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:30

#2

#2 Post autor: barts »


konny
wannabe
wannabe
Posty: 166
Rejestracja: 15 lip 2012, 13:45

#3

#3 Post autor: konny »

Nie ma zadnej ksiazki do QoS , ktora by wyczerpywala ten temat w jakis 80% . Do QoS to duzo niestety trzeba przeczytac, temat niby wydaje sie prosty, ale nie jest ;-) w szczegolnosci jak chcesz sie zaglebic bardzo. Ale wteyd to nic nie jest proste ;-)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#4

#4 Post autor: lbromirs »

konny pisze:Nie ma zadnej ksiazki do QoS , ktora by wyczerpywala ten temat w jakis 80% . Do QoS to duzo niestety trzeba przeczytac, temat niby wydaje sie prosty, ale nie jest ;-) w szczegolnosci jak chcesz sie zaglebic bardzo. Ale wteyd to nic nie jest proste ;-)
Nie zgodzę się. Przeczytanie to jedno, praktyka to drugie. O QoSie książek jest dużo i część z nich jest nawet niezła. O tym co się dzieje w urządzeniach i jak producenci implementują wybrane mechanizmy już trudniej przeczytać, choć w przypadku Cisco powinno być dosyć prosto - trzeba jednak zwykle złożyć dokument o architekturze urządzenia oraz drugi o konkretnej wersji oprogramowania.

dreamcatcher90
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2013, 15:46

#5

#5 Post autor: dreamcatcher90 »


nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia a mimo to mówią, dla jasności - nie szukam książki. książek jest dużo z czego ponad połowa to lanie zbędnej wody i powtarzanie tego samego co w innych. w internecie też jest dość dużo przestarzałych informacji.

szukam kogoś kto pracuje i jest na bieżąco. Ktoś kto powie mi o czym pisać, jakie algorytmy najlepiej porównać i topologie sieci by dało to jakieś fajne wnioski do pracy. temat dostałem do napisania taki jaki dostałem i nie chce spędzać 2-3 miesięcy czytając teorie by na koniec wysnuć proste wnioski, które ktoś może mi podsunąć bo ma to już za sobą.

nie szukam również kogoś kto za mnie napisze pracę, tylko spotka się obgada temat albo pogada na skype

JulietCharlie
wannabe
wannabe
Posty: 195
Rejestracja: 06 lut 2012, 01:31

#6

#6 Post autor: JulietCharlie »

nie szukam również kogoś kto za mnie napisze pracę, tylko spotka się obgada temat albo pogada na skype
Wszyscy tutaj zajeci, ale jesli sypniesz stawka to moze ktos wygospodaruje czas na rozmowe.
Shoot for the moon.
Even if you miss it you will land among the stars.

pawel80
member
member
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2012, 11:45

#7

#7 Post autor: pawel80 »

Dreamcatcher, napisz do mnie na priv'a to Ci podeślę moją pracę magisterską o QoS w sieciach bezprzewodowych. To może być dobry początek do zgłębienia tematu :-).

dreamcatcher90
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2013, 15:46

#8

#8 Post autor: dreamcatcher90 »

JulietCharlie pisze:
nie szukam również kogoś kto za mnie napisze pracę, tylko spotka się obgada temat albo pogada na skype
Wszyscy tutaj zajeci, ale jesli sypniesz stawka to moze ktos wygospodaruje czas na rozmowe.
najchętniej ustaliłbym już to indywidualnie jakby znalazł się jakiś chętny :)

ODPOWIEDZ