Cisco. Receptury - czy to pozycja ponadczasowa?

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

Cisco. Receptury - czy to pozycja ponadczasowa?

#1

#1 Post autor: minimalist300 »

Witajcie,
ponieważ na Październik, Listopad zamierzam podejść do CCENT (jestem w drodze do CCNA, ale postanowiłem rozbić na 2 examy), zastanawiam się nad zakupem Receptur. Z tego co widzę książka wydana jest w 2004 roku, więc zastanawiam się czy jest pozycją ponadczasową czy warto poszukać czegoś innego? Posiadam już materiały po angielsku, między innymi książki Odoma, How to Master CCNA itp, ale obecnie szukam czegoś co pozwoli mi powtórzyć głównie komendy. Poza tym chciałbym zapytać czy polska edycja posiada dużo błędów i czy nie lepiej kupić wersję angielską?

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

#2 Post autor: dorvin »

Ja się uczyłem z Odoma, chociaż bardzo dawno temu. Myślę jednak, że ta akurat pozycja poza pewnymi zmianami (część materiału wyleciała, część doszła) powinna być w miarę aktualna. CCNA to i tak głównie liczenie podsieci. Na stronie Cisco masz dodatkowe sugerowane materiały do nauki.

Co do Receptur, to nie znam tej pozycji, ale jak już bardzo się uprzesz, to zdecydowanie wersja angielska. Przyzwyczajaj się do języka, bo po pierwsze egzamin masz po angielsku i nie musisz się potem zastanawiać, jak po angielsku jest "trasowanie", a po drugie na późniejszych etapach nauki nie ma literatury po polsku na odpowiednim poziomie.

Awatar użytkownika
minimalist300
wannabe
wannabe
Posty: 346
Rejestracja: 04 sie 2012, 22:52
Lokalizacja: Cambridge/UK

#3

#3 Post autor: minimalist300 »

dorvin pisze:Ja się uczyłem z Odoma, chociaż bardzo dawno temu. Myślę jednak, że ta akurat pozycja poza pewnymi zmianami (część materiału wyleciała, część doszła) powinna być w miarę aktualna. CCNA to i tak głównie liczenie podsieci. Na stronie Cisco masz dodatkowe sugerowane materiały do nauki.
Dzięki, Odoma mam aktualnego, wersja do egzaminów 100-101 oraz 200-101.

ODPOWIEDZ