Cisco Learning Credits a CCIE Bootcamp

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Ashtaway
member
member
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2011, 07:42

Cisco Learning Credits a CCIE Bootcamp

#1

#1 Post autor: Ashtaway »

Szukałem odpowiedzi na forum i u wujka Google, ale nie znalazłem. Nie do końca wiem gdzie zadać to pytanie, więc spróbuję tutaj. Jeśli złe miejsce to proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie.

Czy wiecie może od kogo zależy czy na dany bootcamp można użyć Cisco Learning Credits? Od prowadzącego? Od Centrum Szkoleniowego? Od Cisco?

Sposób w jaki ja rozumiem CLC to po prostu 100 dolarów = 1 kredyt, rób z nimi co chcesz, jeśli tylko wydasz je u autoryzowanego partnera. Ale może jednak jest inaczej?

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

Firma, która oferuje takie szkolenie
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Ashtaway
member
member
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2011, 07:42

#3

#3 Post autor: Ashtaway »

Ok, dzięki za odpowiedź.

Grzebię dalej, bo moja firma od Cisco ponoć usłyszała, że nie mogę iść z kredytów na Narbika, bo CCIE bootcampów i egzaminów robić nie można. Pani z CSH twierdzi inaczej, sama mi to zaproponowała i teraz już nie wiem komu wierzyć.

Awatar użytkownika
link
member
member
Posty: 42
Rejestracja: 13 lis 2010, 22:05

#4

#4 Post autor: link »

Ashtaway pisze:...i teraz już nie wiem komu wierzyć.
Hej, najlepiej zerknij "u źródła", przykładowo u Narbika na http://micronicstraining.com/event/end- ... o-excuses/ w zakładce :"TAKE/REFUND POLICY" piszą:
"Payment Policy / Options:
(...)
6. CISCO Learning Credits (to submit CLC request please contact sales@micronicstraining.com)."

Czyli: piszesz z zapytaniem na sales@micronicstraining.com, Janet odsyła Ci formularz, który wypełniasz i odsyłasz. Jakby co - do zobaczenia na bootcampie :)

Ashtaway
member
member
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2011, 07:42

#5

#5 Post autor: Ashtaway »

Dzięki. Będę próbował dalej, mam nadzieję, że do zobaczenia.

ODPOWIEDZ