Witam.

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Witam.

#1

#1 Post autor: balam »

Witam serdecznie ;)
Mam na imie Konrad i jakos nie dlugo osiagne szacowny wiek 27 lat :twisted:
Przegladalem forum od jakiegos czasu i dzis udalo mi sie wreszcie aktywowac konto :D
Pozdrawiam ze slonecznego Dublina (o dziwo ladna pogoda).

PS. moze ktos mieszka aktualnie w Dub?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: Witam.

#2

#2 Post autor: Seba »

balam pisze:Witam serdecznie ;)
Mam na imie Konrad i jakos nie dlugo osiagne szacowny wiek 27 lat :twisted:
Przegladalem forum od jakiegos czasu i dzis udalo mi sie wreszcie aktywowac konto :D
Pozdrawiam ze slonecznego Dublina (o dziwo ladna pogoda).
PS. moze ktos mieszka aktualnie w Dub?
Witamy na Naszym forumie :D
27 miec lat to nie grzech :wink: Fakt pogoda od polowy zeszlego tygodnia jest zaskakujaco dobra. Skoro przegladales forum, to moglo Ci przypadkiem wpasc w oko info, ze przynajmniej 3 osoby udzielajace sie na forum zamieszkuja aktualnie w Dublinie :mrgreen:
To znaczy, ze juz powoli mozemy szykowac sie do zlotu komorki dublinskiej ccie.pl :twisted:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

Re: Witam.

#3

#3 Post autor: cobico »

Seba pisze:
balam pisze:Witam serdecznie ;)
Mam na imie Konrad i jakos nie dlugo osiagne szacowny wiek 27 lat :twisted:
Przegladalem forum od jakiegos czasu i dzis udalo mi sie wreszcie aktywowac konto :D
Pozdrawiam ze slonecznego Dublina (o dziwo ladna pogoda).
PS. moze ktos mieszka aktualnie w Dub?
Witamy na Naszym forumie :D
27 miec lat to nie grzech :wink: Fakt pogoda od polowy zeszlego tygodnia jest zaskakujaco dobra. Skoro przegladales forum, to moglo Ci przypadkiem wpasc w oko info, ze przynajmniej 3 osoby udzielajace sie na forum zamieszkuja aktualnie w Dublinie :mrgreen:
To znaczy, ze juz powoli mozemy szykowac sie do zlotu komorki dublinskiej ccie.pl :twisted:
Niom a ja jestem 2 godz. drogi od Dublina w dziurce zwanej Emevile :) Mieszkam w wielkiej rezydencji Lordowskiej sam. Jak ktoś by miał ochotę to zapraszam na weekend. Jest sala balowa i rozstrojone pianino, ale jak sie juz flaszke postawi na nim to można niezle pospiewać :)

http://homepage.tinet.ie/~fortsingleton/rates.html

to jest link do starej stronki o tym miejscu. Nikt tu nie mieszkał wiele lat wiec nie jest to dokladnie jak na zdjeciach ale wszystko dziala. Ogólnie kupa pokoi i łazienek wszystko zachowane z przed 200 lat . Zapraszam na piwko jak coś :)

pjeter
CCIE
CCIE
Posty: 1391
Rejestracja: 17 lis 2003, 17:29

Re: Witam.

#4

#4 Post autor: pjeter »

cobico pisze:Niom a ja jestem 2 godz. drogi od Dublina w dziurce zwanej Emevile :) Mieszkam w wielkiej rezydencji Lordowskiej sam. Jak ktoś by miał ochotę to zapraszam na weekend. Jest sala balowa i rozstrojone pianino, ale jak sie juz flaszke postawi na nim to można niezle pospiewać :) http://homepage.tinet.ie/~fortsingleton/rates.html
to jest link do starej stronki o tym miejscu. Nikt tu nie mieszkał wiele lat wiec nie jest to dokladnie jak na zdjeciach ale wszystko dziala. Ogólnie kupa pokoi i łazienek wszystko zachowane z przed 200 lat . Zapraszam na piwko jak coś :)
Ej, stary, ty tam sam mieszkasz i dojezdzasz do pracy czy jak ?
Korci mnie zeby sie karnąć z Polski choćby na weekend.. w sumie niezly fun.
Zaintrygowales mnie. Co tam robisz.. tak sam.. w tym zamku, co ?
No chyba ze jestes jednym z tych baronow z mafii, co zapraszaja ... i slad ginie po tych co zaprosili :)

PJ

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#5

#5 Post autor: sebu »

o k....urcze... niezla chata, chyba trzeba jakis zlot zrobic :)
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam.

#6

#6 Post autor: balam »

Seba pisze:
balam pisze:Witam serdecznie ;)
Mam na imie Konrad i jakos nie dlugo osiagne szacowny wiek 27 lat :twisted:
Przegladalem forum od jakiegos czasu i dzis udalo mi sie wreszcie aktywowac konto :D
Pozdrawiam ze slonecznego Dublina (o dziwo ladna pogoda).
PS. moze ktos mieszka aktualnie w Dub?
Witamy na Naszym forumie :D
27 miec lat to nie grzech :wink: Fakt pogoda od polowy zeszlego tygodnia jest zaskakujaco dobra. Skoro przegladales forum, to moglo Ci przypadkiem wpasc w oko info, ze przynajmniej 3 osoby udzielajace sie na forum zamieszkuja aktualnie w Dublinie :mrgreen:
To znaczy, ze juz powoli mozemy szykowac sie do zlotu komorki dublinskiej ccie.pl :twisted:
Przegladalem i zauwazylem acz nie jestem pewien, bo chyba tylko jedna osobe ;)
Co do malego zlotu i paru browarkow to z mila checia :twisted: :mrgreen: :twisted:

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam.

#7

#7 Post autor: balam »

cobico pisze: Niom a ja jestem 2 godz. drogi od Dublina w dziurce zwanej Emevile :) Mieszkam w wielkiej rezydencji Lordowskiej sam. Jak ktoś by miał ochotę to zapraszam na weekend. Jest sala balowa i rozstrojone pianino, ale jak sie juz flaszke postawi na nim to można niezle pospiewać :)

http://homepage.tinet.ie/~fortsingleton/rates.html

to jest link do starej stronki o tym miejscu. Nikt tu nie mieszkał wiele lat wiec nie jest to dokladnie jak na zdjeciach ale wszystko dziala. Ogólnie kupa pokoi i łazienek wszystko zachowane z przed 200 lat . Zapraszam na piwko jak coś :)
Stary to wyglada cos najmniej intersujaco, napisz cos wiecej to mozna by bylo cos zorganizowac. Naprawde ladny zameczek...

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

Re: Witam.

#8

#8 Post autor: cobico »

Stary to wyglada cos najmniej intersujaco, napisz cos wiecej to mozna by bylo cos zorganizowac. Naprawde ladny zameczek...[/quote]


No jak najmniej interesująco to nie przyjeżdżaj :) Co tu pisać więcej piszcie kto chce przyjechać i już :) Ja stawiam pokoje wy reszte heheheh....

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

Re: Witam.

#9

#9 Post autor: cobico »

[/quote]
Ej, stary, ty tam sam mieszkasz i dojezdzasz do pracy czy jak ?
Korci mnie zeby sie karnąć z Polski choćby na weekend.. w sumie niezly fun.
Zaintrygowales mnie. Co tam robisz.. tak sam.. w tym zamku, co ?
No chyba ze jestes jednym z tych baronow z mafii, co zapraszaja ... i slad ginie po tych co zaprosili :)

PJ[/quote]

hehehe a to dobre z mafii.... No sam mieszkam , dom nalezy do mojego szefa a że pracuję u niego to poprostu pozwolił mi tu mieszkać :)

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam.

#10

#10 Post autor: balam »

cobico pisze:No jak najmniej interesująco to nie przyjeżdżaj :)
Drobne przeliterowanie :D a co do przyjazdu to z mila checia. Zobacze jak tam z wolnym to pogadamy na PM.

ODPOWIEDZ