Zlot ccie.pl - komorka w Irlandii

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#16

#16 Post autor: Seba »

ZMIANA TERMINU :!: :!: :!:
W razie jakby ktos chcial sie podlaczyc, to oglaszam, ze dzisiejszy zlot zostaje przelozony na piatek 25.08. Reszta parametrow bez zmian, czytaj godzina i miejsce.
Zainteresowane (zgloszone) osoby juz wiedza :wink:

Pzdr.

Seba
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#17

#17 Post autor: balam »

Seba pisze:ZMIANA TERMINU :!: :!: :!:
na piatek 25.08. Reszta parametrow bez zmian, czytaj godzina i miejsce.Seba
No to ja sie pisze jak najbardziej ;)
btw bylem teraz na weekend w Connemara - naprawde polecam, jak ktos chce zobaczyc fotki z widoczkami to pm do mnie. Miejsce cudne :mrgreen:

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#18

#18 Post autor: cobico »

balam pisze:
Seba pisze:ZMIANA TERMINU :!: :!: :!:
na piatek 25.08. Reszta parametrow bez zmian, czytaj godzina i miejsce.Seba
No to ja sie pisze jak najbardziej ;)
btw bylem teraz na weekend w Connemara - naprawde polecam, jak ktos chce zobaczyc fotki z widoczkami to pm do mnie. Miejsce cudne :mrgreen:
Niom daj jakis link do tego cudnego miejsca :) Ja nie mieszkam w duzym miescie i na codzien widze "zewnetrzna" Irlandie tzn. krowy, krowy, krowy... i jeszcze raz krowy . A potem pola, pola, pola i krowy , krowy , krowy heheheh...

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#19

#19 Post autor: balam »

cobico pisze:Ja nie mieszkam w duzym miescie i na codzien widze "zewnetrzna" Irlandie tzn. krowy, krowy, krowy... i jeszcze raz krowy . A potem pola, pola, pola i krowy , krowy , krowy heheheh...
Hehe jak jechalem to fakt 200km krowy, pola i murki :D a pozniej zaczely sie gorki, jeziorka i barany :mrgreen: Looknij sobie tu

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#20

#20 Post autor: balam »

Co do tego piatku mam nadzieje ze jak najbardziej aktualne :twisted:

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#21

#21 Post autor: Seba »

balam pisze:Co do tego piatku mam nadzieje ze jak najbardziej aktualne :twisted:
No nie pisalem za wiele, bo roboty po przyslowiowe uszy, ale piatek z mojej strony jak najbardziej aktualny...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#22

#22 Post autor: Seba »

Z radoscia donosze, ze mini zlot sie dokonal w miniony piatek.
Sklad minimalny - dwuosobowy, balam i ja (nieco spozniony - ah te finiszowe metry projektow :wink: )
Milo bylo, sie nieco upilismy, czytaj zresetowalismy po ciezkim tygodniu pracy :twisted:
Ciag dalszy nastapi, jak smiem przypuszczac w nieco rozszerzonym skladzie...
Nastepny proponuje tak w polowie wrzesnia, np.15/08. Co Wy na to dublinerzy :mrgreen:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#23

#23 Post autor: balam »

Seba pisze:Nastepny proponuje tak w polowie wrzesnia, np.15/08. Co Wy na to dublinerzy :mrgreen:
Zlocik jak najbardziej wypadl pomyslnie co do resetu to tak wlasnie bylo :mrgreen: Zaproponowal bym 2 tygodnie pozniej, bo w tym czasie bede sie smarzyl gdzies na plazy...Urlop zaplanowany wiec nie da rady inaczej.
Tak czy inaczej do nastepnego :lol:

Awatar użytkownika
manius
CCIE
CCIE
Posty: 823
Rejestracja: 08 wrz 2003, 09:02
Lokalizacja: Leighton Buzzard/UK
Kontakt:

#24

#24 Post autor: manius »

Seba pisze:Z radoscia donosze, ze mini zlot sie dokonal w miniony piatek.
Sklad minimalny - dwuosobowy, balam i ja (nieco spozniony - ah te finiszowe metry projektow :wink: )
Milo bylo, sie nieco upilismy, czytaj zresetowalismy po ciezkim tygodniu pracy :twisted:
Ciag dalszy nastapi, jak smiem przypuszczac w nieco rozszerzonym skladzie...
Nastepny proponuje tak w polowie wrzesnia, np.15/08. Co Wy na to dublinerzy :mrgreen:
to moze jakies foty z tego resetu ? ;)
A CCIE does not necessarily make someone a good engineer. NOT having a CCIE does not necessarily make someone a bad engineer (or not as good). All we can do is strive to make ourselves individually better! (SM)

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#25

#25 Post autor: Seba »

manius pisze:to moze jakies foty z tego resetu ? ;)
Cos moze sie z komorki wyciagnie :wink: Ale naszych facjat to tam raczej nie bedzie, tylko inzynierskie konstrukcje, pokalowo-papierowe :P
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#26

#26 Post autor: Paulus »

OMG

Przyznaje sie bez bicia ze o zlocie zapomnialem :-(. Ostatnie 2 tyg bylem odciety od netu i nie bylo ze mna kontaktu (pracowalem na nie swoim kompie). Dodatkowo prywatna komorke zostawilem w pracy a przy sobie mialem sluzbowa. Sorry Seba - next time. Tylko scignijcie mnie na gadu please.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#27

#27 Post autor: Seba »

Paulus pisze:Sorry Seba - next time. Tylko scignijcie mnie na gadu please.
Wybaczone :P
Co do GG to da sie zrobic ...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#28

#28 Post autor: balam »

Luka, co by nie OF w innym poscie to mozna jakis dzien i godzinke wybrac.
Moze Seba sie dolaczy i Paulus :?:
Somewhere back in time.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#29

#29 Post autor: Seba »

balam pisze:Moze Seba sie dolaczy i Paulus :?:
Jak tylko bede mogl, czytaj bede w Dublinie to raczej nie powinno byc problemu w temacie :wink:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#30

#30 Post autor: luka »

balam pisze:Luka, co by nie OF w innym poscie to mozna jakis dzien i godzinke wybrac.
Moze Seba sie dolaczy i Paulus :?:
jesli chodzi o termin to powiem krotko: kazdy piatek i sobote miedzy 20:00 a 4:00 bede tak czy siak na temple barze wiec tylko powiedzcie mi gdzie wpasc :-]

ODPOWIEDZ