Zlot ccie.pl - komorka w Irlandii

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Zlot ccie.pl - komorka w Irlandii

#1

#1 Post autor: Seba »

Hi,
Jest propozycja spotkania/zlotu irlandzkiej komorki ccie.pl.
Miejsce - Dublin
Czas - wstepnie 11 lub 12 August :wink:

Prosba o zgloszenia oraz propozycje miejsca.

Ja proponuje Porterhouse na Parliment Street, maja swojego browara (a dokladnie 10 roznych), moim zdaniem lepszego niz ginesik.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#2

#2 Post autor: balam »

Czas dla mnie nie bardzo bo nie bede w Dub w tym czasie.
04.08 lub po 24.08, miejsce moze byc w sumie jeszcze tam nie bylem acz slyszalem ;)

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#3

#3 Post autor: Paulus »

Kazde miejsce w hrabstwie Dublin pasuje. Najblizszy urlop dopiero w okolicach pazdziernika. Byle nie w dniach niedziela-wtorek.

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#4

#4 Post autor: cobico »

Paulus pisze:Kazde miejsce w hrabstwie Dublin pasuje. Najblizszy urlop dopiero w okolicach pazdziernika. Byle nie w dniach niedziela-wtorek.
Panowie nie pomyśleliście że ludziki mają urlopy ? właśnie przyleciałem do polski i będę na miejscu dopiero na początku września. Jestem zwarty i gotowy ale jakoś nie w tym terminie :)

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#5

#5 Post autor: balam »

Widac ze sie nie uda zbyt latwo dogadac co do terminu, bo ja we wrzesniu na urlop smigam ;)

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#6

#6 Post autor: cobico »

balam pisze:Widac ze sie nie uda zbyt latwo dogadac co do terminu, bo ja we wrzesniu na urlop smigam ;)
hmm... no to taki czas jest wlasnie. Moze przesuniemy na pazdziernik . A wogole ilu nas jest w tej okolicy, ktos liczyl juz ?

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#7

#7 Post autor: balam »

cobico pisze:hmm... no to taki czas jest wlasnie. Moze przesuniemy na pazdziernik . A wogole ilu nas jest w tej okolicy, ktos liczyl juz ?
Co najmniej 4 jak widze :D

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#8

#8 Post autor: Paulus »

No jest nas co najmniej 4. Mozna wyskoczyc na piwko we 3, a jak wrocisz z urlopu to drugi raz.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#9

#9 Post autor: Seba »

Zgadzam sie z Paulusem, nie musimy czekac az wszyscy naraz beda mogli, bo to moze sie okazac bardzo trudne do realizacji. Jak ktos nie bedzie mogl, trudno, nastepnym razem pewnie sie uda :wink:
To moze ustalmy kto moze w konkretnym terminie:
Piatek 11.08, godzina 19:00, miejsce podane na poczatku watku, czyli Porterhouse na Parliment street (to w sumie jeszcze TempleBar :wink: )
1. Seba
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

#10

#10 Post autor: gangrena »

Moze przyjechaliby koledzy za miedze w delegacje ?? :D

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#11

#11 Post autor: cobico »

gangrena pisze:Moze przyjechaliby koledzy za miedze w delegacje ?? :D
No mam nadzieje ze wam nie wyjdzie w tej dacie :) i uda mi sie na poczatku wrzesnia dolaczyc heheh...

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

#12

#12 Post autor: gangrena »

cobico pisze:
gangrena pisze:Moze przyjechaliby koledzy za miedze w delegacje ?? :D
No mam nadzieje ze wam nie wyjdzie w tej dacie :) i uda mi sie na poczatku wrzesnia dolaczyc heheh...
Heh.. nie dosc, ze kolega cytuje nie tego co trzeba, bo za miedze do komorki zaprzyjaznionej, ktora jednak na piechote jest dosc daleko, to ani teraz, ani pewnie nie we wrzesniu, to jeszcze kolega zle zyczy :wink:

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#13

#13 Post autor: Paulus »

Piatek 11.08, godzina 19:00, miejsce podane na poczatku watku, czyli Porterhouse na Parliment street (to w sumie jeszcze TempleBar )
1. Seba
2. Paulus

cobico - we wrzesniu pojdziemy drugi raz

Awatar użytkownika
balam
wannabe
wannabe
Posty: 977
Rejestracja: 21 cze 2006, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

#14

#14 Post autor: balam »

Widze ze ominie mnie pierwszy zlot :( a co do wrezsnia to mam nadzieje ze nie w trakcie mojego urlopu :wink:

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#15

#15 Post autor: Seba »

Paulus pisze:Piatek 11.08, godzina 19:00, miejsce podane na poczatku watku, czyli Porterhouse na Parliment street (to w sumie jeszcze TempleBar )
1. Seba
2. Paulus
No to wyglada, ze bedzie micro zlot, ale od czegos trzeba zaczac :wink:
Jesli jest jakis chetny to oczywiscie zapraszamy... W razie co to moge na PM podac namiary na kom. do siebie :wink:
To moze zaprosze jakiegos CCIE z mojej firmy. Tez obcokrajowiec, i zna adress www.ccie.pl (sam mu podalem :mrgreen: ) :wink:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ