Wybory 2007

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy

Na co oddasz głos w wyborach parlamentarnych

PO
45
49%
PiS
10
11%
PSL
1
1%
LiD
18
20%
Samoobrona
0
Brak głosów
LPR
2
2%
inna partia
3
3%
nie idę na wybory
13
14%
 
Liczba głosów: 92

Wiadomość
Autor
TmaX
wannabe
wannabe
Posty: 55
Rejestracja: 10 mar 2006, 18:03
Lokalizacja: Cork, IRL
Kontakt:

#16

#16 Post autor: TmaX »

Ja jestem A-polityczny, jak to kedys powiedzial Skiba, stosunek do polityki mam przerywany...
poprostu to pitole...

Jednakze kolega ktory stal za moimi plecami, zrobil mi straaaaszne swinstwo i z mojego konta zaglosowal na PiS. Zachowal sie jak prawdziwy Polak - zaglosowal na PiS, bo jest za granica...
>>>Nie rób CCIE. Zejdź do bunkra, nakryj się kocem i czekaj na koniec. W końcu nadejdzie.<<<
Lukasz B.

Awatar użytkownika
glowas
wannabe
wannabe
Posty: 320
Rejestracja: 28 lip 2005, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#17

#17 Post autor: glowas »

Dlatego odchodząc od komputera, zawszę robie 'lock station' i po problemie, czego i Tobie radzę stosować tym bardziej, że masz tak 'życzliwych' kolegów ;)
Marcin

lassak
wannabe
wannabe
Posty: 263
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#18

#18 Post autor: lassak »

P.S. Pewnie większość z was już o tym słyszała itd ale Lis "poleciał" z Polsatu ostatnio ... więc co zrobił? Przeniósł cały swój program do Internetu ... naprawde mega odważny i pionierski ruch ... europa może pozazdrościć ... tylko ciekawe czy to wypali na dłuższą metę :-D

http://www.cozpolska.pl/

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#19

#19 Post autor: Slomek. »

lassak pisze:P.S. Pewnie większość z was już o tym słyszała itd ale Lis "poleciał" z Polsatu ostatnio ... więc co zrobił? Przeniósł cały swój program do Internetu ... naprawde mega odważny i pionierski ruch ... europa może pozazdrościć ... tylko ciekawe czy to wypali na dłuższą metę :-D

http://www.cozpolska.pl/
Jako fan Tomasza Lisa moge przyłaczyć się do rekomendacji lassaka i polecic program. Narazie jesli chodzi o studio to jest roche surowo (nagrywane w Agorze) jednakze poziom rozmów i prowadzenie jak nabardziej na najwyższym poziomie. BTW czy nie wydaje sie dziwne, że po wyrzuceniu z Informacji Tomasza Lisa Polsat zaraz dostał swiatłowód do Sejmu a wczesniej wogóle nie mogli sie doprosić przez długi czas. Zbieg okoliczności ?
A czy wypali ? A czemu nie ? Pewnie, że tak :D
Trecom.pl

Czerwek
member
member
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2007, 12:23

#20

#20 Post autor: Czerwek »

oj przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze Solorz kiedys peknie - a rezim naciskal na niego ponad rok i jak podobno znaleziono jakies teczki na niego to dopiero wtedy polecial Lis (noota bede teczki juz sie zgubily :)
A co do programu w necie. Swietny pomysl, tylko jakby dolozyli jeszcze jakis rss dla wolacych wersje podcastu/videocastu to bylby raj :)

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#21

#21 Post autor: Slomek. »

Najnowsze hasło wyborcze:
Wykopmy kartofle z ziemi. Tej ziemi. :)
Trecom.pl

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

#22

#22 Post autor: mihu »


Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

#23

#23 Post autor: gangrena »

Slomek. pisze:Najnowsze hasło wyborcze:
Wykopmy kartofle z ziemi. Tej ziemi. :)
Ciekaw jestem jakie standardy przekazywania informacji obiora media po wyborach. Niezaleznie z ktorej strony. Na tematy polityczne ciekawy jest blog: http://kataryna.blox.pl/html
Dopoki szedl po linii GW byl nawet przez nia promowany.

A kartofle da sie lubic, ryz i kasze zreszta tez.

Awatar użytkownika
Pionar
wannabe
wannabe
Posty: 56
Rejestracja: 17 maja 2007, 08:26

#24

#24 Post autor: Pionar »

topic powinien byc zablokowany, wkoncu cisza wyborcza sie zaczyna :D

Zablokowany