sciaganie z USA z ebay - firmy posredniczace/itd.

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vnull
Site Admin
Site Admin
Posty: 116
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:13
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

sciaganie z USA z ebay - firmy posredniczace/itd.

#1

#1 Post autor: vnull »

Hej, wie ktos czy istnieja jakies firmy w USA na adres ktorych przychodzi powiedzmy paczka/sprzetu a oni go wysylaja do PL jak najtanszym kosztem powiedzmy w kontenerze przez morze ? :)

Pytam z powodu braku rodziny w USA ;)

Awatar użytkownika
toczyskik
wannabe
wannabe
Posty: 312
Rejestracja: 09 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: sciaganie z USA z ebay - firmy posredniczace/itd.

#2

#2 Post autor: toczyskik »

vnull pisze:Hej, wie ktos czy istnieja jakies firmy w USA na adres ktorych przychodzi powiedzmy paczka/sprzetu a oni go wysylaja do PL jak najtanszym kosztem powiedzmy w kontenerze przez morze ? :)

Pytam z powodu braku rodziny w USA ;)
Jest cos takiego http://www.polameronline.com. Nigdy z ich uslug nie korzystalem wiec nie wiem czy sa zufani. Nie lepiej odrazu robic wysylke na swoj adres w PL? Juz pare razy kupowalem na ebay (router, moduly itp) i nie bylo z tym problemu.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2009, 23:23 przez toczyskik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Krzysiek Te.

pele
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 23 paź 2008, 08:33
Lokalizacja: Gdańsk

#3

#3 Post autor: pele »

Latem zeszlego roku korzystalem z firmy Polamer, paczka szla troche ponad miesiac, ale to pewnie dlatego, ze utknela w urzedzie celnym.

Zasada jest taka: kupujesz w USA, sprzedajacy wysyla do firmy, ona przeadresowuje przesylke i wysyla do polski.

Na roznych forach pisza co zrobic zeby nie dostac dodatkowych kosztow (clo + VAT), ale na ile te sposoby sa skuteczne to nie wiem :wink:

ouidad
wannabe
wannabe
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2006, 11:09
Lokalizacja: Poland

#4

#4 Post autor: ouidad »

no prosze jakby mnie uslyszeli i przesylke, ktora mi wyslano jeszcze po staremu polamerem , dostarczono w 2 tygodnie

ps chyba sie zegarek rozjechal bo dzis jest 10 a nie 6

chichio
wannabe
wannabe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2005, 09:14

#5

#5 Post autor: chichio »

Ja sprawdyalem Polamer, Jest ok. Jest jescze taka firma co sie zwie Doma. Ona tez Zajmuje sie wysylka rzeczy z US do PL. Co do placenia cla i vatu to :up to you :)

ODPOWIEDZ