spotkanie krakow i okolice

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
popo
wannabe
wannabe
Posty: 131
Rejestracja: 28 paź 2003, 17:54
Lokalizacja: Katowice Krakow

spotkanie krakow i okolice

#1

#1 Post autor: popo »

Czesc

Pojawil sie pomysl spotkania przy piwie, dla osob chcacych rozpoczac w najblizszym czasie przygotowania coby zaatakowac CCIE. Moze uda sie zmontowac pewna waska grupe osob, w ciagu 1-2 miesiecy, coby zaczac wspolne labowanie itp. Moze jakas sroda kolo 20 po dlugim weekendzie ? Prosze o info czy bylby ktos chetny.

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#2

#2 Post autor: asp »

Ja teraz męcze materialy do ccie written, za tydzien mam termin.
Jak juz to po 7 maja.


---
Pozdrawiam

neolithic
rookie
rookie
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2007, 13:03
Lokalizacja: Kraków

#3

#3 Post autor: neolithic »

Cześć. Byłbym chętny ale nie wiem czy w środę po długim weekendzie się mi uda. Ja też powoli finiszuję z przygotowaniami do written. Termin jeszcze nie ustalony, może jeszcze w maju zdążę.
pozdrawiam
quidquid Latine dictum sit, altum videtur

popo
wannabe
wannabe
Posty: 131
Rejestracja: 28 paź 2003, 17:54
Lokalizacja: Katowice Krakow

#4

#4 Post autor: popo »

termin nie jest sztywny, moze to byc kolejny tydzien, cos z przedzialu 12-14 maj

Awatar użytkownika
Piotrek
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:12
Lokalizacja: Kraków

#5

#5 Post autor: Piotrek »

i mam request jezleli to mozliwe aby to nie byl wtorek/czwartek

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

A moze tak w okolicy CONFidence?

#6

#6 Post autor: adt »

Nie wiem, może się mylę ale pewnie kilka osób na CONFidence będzie miało CCIE, poprawcie się jeśli nie, bo w końcu to około sieciowa konferencja jest. Nie łatwiej Wam się wówczas spotkać, znaczy na przykład po konferencji, powinno być ciekawiej?

Awatar użytkownika
eprom
wannabe
wannabe
Posty: 414
Rejestracja: 17 lis 2003, 11:18
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: A moze tak w okolicy CONFidence?

#7

#7 Post autor: eprom »

adt pisze:Nie wiem, może się mylę ale pewnie kilka osób na CONFidence będzie miało CCIE, poprawcie się jeśli nie, bo w końcu to około sieciowa konferencja jest. Nie łatwiej Wam się wówczas spotkać, znaczy na przykład po konferencji, powinno być ciekawiej?
chyba to dobry pomysl, zeby spotkac sie po konferencji, chociaz sam nie biore udzialu ;)
--

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: A moze tak w okolicy CONFidence?

#8

#8 Post autor: lbromirs »

adt pisze:Nie wiem, może się mylę ale pewnie kilka osób na CONFidence będzie miało CCIE, poprawcie się jeśli nie, bo w końcu to około sieciowa konferencja jest. Nie łatwiej Wam się wówczas spotkać, znaczy na przykład po konferencji, powinno być ciekawiej?
Powinno. Ale to taka niszowa konferencja, kto by chciał się spotykać po niej ;P

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#9

#9 Post autor: asp »

Ja tez nie biore udziału w tej konferencji.
Jednak na spotkanie postarałabym sie znalesc czas zeby przyjsc.

Interesowałyby mnie szczególnie takie przykładowe kwestie jak:
metodologia przygotowań do laba - jak najefektywniej przygotowac sie do egzaminu, wyjazd na egzamin - sprawy organizacyjne.

---
Pozdrawiam

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#10

#10 Post autor: lbromirs »

asp pisze:Interesowałyby mnie szczególnie takie przykładowe kwestie jak:
metodologia przygotowań do laba - jak najefektywniej przygotowac sie do egzaminu, wyjazd na egzamin - sprawy organizacyjne.
To zarezerwujmy jakąś salę, rzutnik i zrobię okazyjną, 3-godzinną prezentację ;P

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

#11

#11 Post autor: adt »

Skoro tak duzo specjalistow chce sie spotkac, to czemu szanowni ccie nie chca sie spotkac podczas konferencji?
Czyzby tematyka nie zadawalajca, czy z bezpieczenstwem jestesmy na bakier?:)
A moze prelegenci nic nie mowia i wogole lepiej wybrac sie na gigacony?:)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#12

#12 Post autor: lbromirs »

adt pisze:Skoro tak duzo specjalistow chce sie spotkac, to czemu szanowni ccie nie chca sie spotkac podczas konferencji?
Bo my jesteśmy inni ;P
adt pisze:Czyzby tematyka nie zadawalajca, czy z bezpieczenstwem jestesmy na bakier?:)
Odesłałbym Cię chętnie do postu na tym forum, w którym czytelnicy jasno stwierdzają, że jak nie będzie polskich, uznanych hakerów to nie ma co się napinać. Odesłałbym, ale zmęczony jestem.
adt pisze:A moze prelegenci nic nie mowia i wogole lepiej wybrac sie na gigacony?:)
No to tu pojechałeś :) Przestańmy się pastwić i zróbmy coś pożytecznego. A na początek faktycznie proponuje się spotkać przy piwie i miło spędzić czas. Co z tego wyjdzie - może SecNOG(con) ? :D

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

#13

#13 Post autor: adt »

lbromirs pisze:
adt pisze:Skoro tak duzo specjalistow chce sie spotkac, to czemu szanowni ccie nie chca sie spotkac podczas konferencji?
Bo my jesteśmy inni ;P
No tak to wiele tłumaczy...
lbromirs pisze:
adt pisze:Czyzby tematyka nie zadawalajca, czy z bezpieczenstwem jestesmy na bakier?:)
Odesłałbym Cię chętnie do postu na tym forum, w którym czytelnicy jasno stwierdzają, że jak nie będzie polskich, uznanych hakerów to nie ma co się napinać. Odesłałbym, ale zmęczony jestem.
Masz na myśli gwiazdy z tefaułen czy kogoś bardziej zacnego? Odpowiadając sobie na pytanie to gwiazd nie zapraszaliśmy, a bardziej zacni nie zawsze chcą odpisywać, a Ci którzy chcą to są w agendzie lub na konferencji ;-)

lbromirs pisze:
adt pisze:A moze prelegenci nic nie mowia i wogole lepiej wybrac sie na gigacony?:)
No to tu pojechałeś :) Przestańmy się pastwić i zróbmy coś pożytecznego. A na początek faktycznie proponuje się spotkać przy piwie i miło spędzić czas. Co z tego wyjdzie - może SecNOG(con) ? :D
A tam od razu pojechałem :) CON'y wzbudzają większą dyskusje niż CONFidence - to o czymś świadczy - ktoś na to jeździ, uczestniczy w tym czymś etc.

Hm... Coś pożytecznego to dobry pomysł. Może ogłośmy dzień ochrony przyrody i wyłączmy wszystkie routery w celu oszczedności prądu i takie tam albo posadźmy jakieś drzewka w miejscu publicznym - to podobno integruje i powstanie OpenSpaceEcoCON - wszystko w jednym;-)
Ale tak na poważnie to oczywiście się zgadzam z pomysłem spotkania tylko co dalej?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#14

#14 Post autor: lbromirs »

adt pisze:
lbromirs pisze:Bo my jesteśmy inni ;P
No tak to wiele tłumaczy...
Niszowość jak wiadomo odróżnia....eeeee....odróżnia.
lbromirs pisze:Masz na myśli gwiazdy z tefaułen czy kogoś bardziej zacnego? Odpowiadając sobie na pytanie to gwiazd nie zapraszaliśmy, a bardziej zacni nie zawsze chcą odpisywać, a Ci którzy chcą to są w agendzie lub na konferencji ;-)
Wiesz, śledzę blog i ostatnio przestał pisać. Po sławetnym wyjściu z pierwszego CONFidence kolegi który-na-wejście-zdjął-skórę-żeby-okazać-klatę strach się bać kto jeszcze mógłby chcieć przyjechać i zaistnieć.
adt pisze:A tam od razu pojechałem :) CON'y wzbudzają większą dyskusje niż CONFidence - to o czymś świadczy - ktoś na to jeździ, uczestniczy w tym czymś etc.
Trzeba mieć wysokie standardy... ;P
adt pisze:Ale tak na poważnie to oczywiście się zgadzam z pomysłem spotkania tylko co dalej?
Proponuje sobota, 19, na rynku, na piwo. Jak ktoś się oflaguje koszulką klubową to zostanie szybciej rozpoznany. Jak nie - to przy EMPiKu zwykle jest najmniejszy tłum oczekujących na spotkanie. Jakiś lokal znajdzie się - jak zwykle przy okazji takich spotkań. Jeśli kolega Organizator oczywiście przekaże swoje zielone światło na takie lokalne, pokonfernecyjne, krakowskie spotkanie.

Wszak budżet trzeba znaleźć :)

popo
wannabe
wannabe
Posty: 131
Rejestracja: 28 paź 2003, 17:54
Lokalizacja: Katowice Krakow

#15

#15 Post autor: popo »

No to sobota o 19 w takim razie przy empiku ? kto bedzie ?

ODPOWIEDZ