2 godziny laba JUNOSA do oddania

Swobodne rozmowy na nie-sieciowe tematy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

2 godziny laba JUNOSA do oddania

#1

#1 Post autor: PioterPL »

Jak w temacie. Zabookowałem, ale jutro biegnę w biegnijwarszawo, wiec nie uda mi się wykorzystać.

Lab od 12 do 14. 4 routerki junipera.

Czekam do rana na priv. Potem jak się nikt nie zgłosi wrzucę po prostu dane do posta.

Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Archi_p
wannabe
wannabe
Posty: 191
Rejestracja: 03 sie 2007, 20:35
Lokalizacja: Swindon/UK

#2

#2 Post autor: Archi_p »

Eeee, 2h laba to tak jak 10k biegu - nawet nie warto sie rozgrzewac :wink: Ale niech asfalt bedzie z toba - moze za rok w 32 warszawskim bedzie z kim pogadac :wink:

Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

#3

#3 Post autor: PioterPL »

oddane

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

Re: 2 godziny laba JUNOSA do oddania

#4

#4 Post autor: Slomek. »

PioterPL pisze:Jak w temacie. Zabookowałem, ale jutro biegnę w biegnijwarszawok
Jezu jak ja na was biegaczy dziś klnąłem ponad godzinę w korku przed rondem de Gaulla i posówanie się metr na 5 min :evil: Co dziwne nasze kochane służby nie dają informacji że coś takiego jest i wszyscy jadący mostem Poniatowskiego od razu wpadali w pułapke. Zastanawia mnie czy to musi być organizowane w Śrudmieściu , czy nie można tego np na Bemowie zrobić ?
Trecom.pl

Awatar użytkownika
vrankom
wannabe
wannabe
Posty: 1075
Rejestracja: 21 lis 2006, 10:27
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

Re: 2 godziny laba JUNOSA do oddania

#5

#5 Post autor: vrankom »

Slomek. pisze:
PioterPL pisze:Jak w temacie. Zabookowałem, ale jutro biegnę w biegnijwarszawok
Jezu jak ja na was biegaczy dziś klnąłem ponad godzinę w korku przed rondem de Gaulla i posówanie się metr na 5 min :evil: Co dziwne nasze kochane służby nie dają informacji że coś takiego jest i wszyscy jadący mostem Poniatowskiego od razu wpadali w pułapke. Zastanawia mnie czy to musi być organizowane w Śrudmieściu , czy nie można tego np na Bemowie zrobić ?
ja tam slyszalem o tym tydzien temu w radiu ... wiedzialem dokladnie co i jak bedzie zablokowane wiec nie jest az tak zle ;)

V.

Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

#6

#6 Post autor: PioterPL »

Cóż może i można, ale widoki nie były by takie ładne;]

slimak

#7

#7 Post autor: slimak »

Nie ma co narzekać, mogło być gorzej np. zorganizowane w dni robocze :lol:

Awatar użytkownika
Archi_p
wannabe
wannabe
Posty: 191
Rejestracja: 03 sie 2007, 20:35
Lokalizacja: Swindon/UK

#8

#8 Post autor: Archi_p »

Slomek, chlopie - ja wiedzialem 5 miesiecy wczesnie :wink: . Pewnie gdybym nie biegal to tez bym sie wkurtyzanial. Ale spokojnie, tak jak do bycia cieciem :wink: trzeba dorosnac/dojrzec, tak rowniez trzeba do biegania. jezeli Ci sie wydaje ze 8 godzin laba potrafoi wymeczyc to sprobuj maratonu :mrgreen: . cholera, wiem cos o jednym i odrugim i obu pewnie jeszcze w zyciu posmakuje. Wychodzi jednak na to, ze ci od junosa sa bardziej wszechstronni :mrgreen:

pozdro

ODPOWIEDZ