CCNP-Wrocław

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
grenu
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2009, 21:39

CCNP-Wrocław

#1

#1 Post autor: grenu »

Witam wszystkich,

Poszukuje chętnych osób do uczestnictwa w Warsztatach CCNP we Wrocławiu a dokładniej pisząc to w Instytucie Technologii Informatycznych we Wrocławiu (www.iti.edu.pl) - jest już jakaś liczba osób, ale jeszcze nie wystarczająca żeby rozpocząć zajęcia, dlatego też moja pytanie, czy ktoś z was byłby zainteresowany uczestnictwem. Chciałbym żeby grupa ruszyła ponieważ jestem jedną z osób zainteresowanych, a w tym celu....

Zajęcia prowadzone będą już według nowych materiałów i przygotowujące do nowych egzaminów CCNP.

Byłem na zajęciach próbnych i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony formą i samym podejściem do zajęć ....

Pozdrawiam,
Mam nadzieje że do zobaczenia na warsztatach....

Awatar użytkownika
rack
wannabe
wannabe
Posty: 84
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:22

#2

#2 Post autor: rack »

Cena?

grenu
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2009, 21:39

#3

#3 Post autor: grenu »

1950 za moduł ale można też płacić w częściach po 400 pln

Awatar użytkownika
kaneda
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2010, 01:10

#4

#4 Post autor: kaneda »

Ja jak najbardziej się mogę dołączyć, o ile pokryjesz koszty kursu. :)

Na mnie ITI nie zrobiło jakoś większego wrażenia. Wydaje mi się, że są wyłącznie nastawieni na wyciąganie kasy.

Np. prowadzone szkolenia z zakresu konfiguracji sprzętu HP CURVE jest jakimś farmazonem za który liczą sobie ponad 600 zł., a dyplom ukończenia kursu jest jedynie w wersji polskiej...

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#5

#5 Post autor: kktm »

kaneda pisze: Np. prowadzone szkolenia z zakresu konfiguracji sprzętu HP CURVE jest jakimś farmazonem za który liczą sobie ponad 600 zł., a dyplom ukończenia kursu jest jedynie w wersji polskiej...

:D

600 zl za 2 dniowy kurs no naprawdę zdzierstwo!
No i brak dyplomu, karygodne!

Powinno być za 50 zl + 7 dyplomów wyprawianej na byczej skórze.
Oczywiście w trakcie szkolenia obiad :)
"Trust no one"

Awatar użytkownika
kaneda
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2010, 01:10

#6

#6 Post autor: kaneda »

+ jakiś dobry deser!

grenu
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2009, 21:39

#7

#7 Post autor: grenu »

Np. prowadzone szkolenia z zakresu konfiguracji sprzętu HP CURVE jest jakimś farmazonem za który liczą sobie ponad 600 zł., a dyplom ukończenia kursu jest jedynie w wersji polskiej...
Tak... no faktycznie może to byc farmazon, skoro pisze to osoba tak dobrze się znająca na sprzęcie HP, że nawet nie rozóznia że produkty sieciowe - przełącznik HP to ProCurve a nie CURVE :lol:

Cena szkolenia dwódniowego na zaawansowanym poziomie na poziomie 600 to nie jest dużo moim zdaniem, patrząc na inne ceny szkoleń... chociaż tutaj nie byłem na zajęciach i nie wiem jak wyglądają akurat tez HP.

Byłeś na jakiś zajeciach w Instytucie?

Awatar użytkownika
kaneda
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2010, 01:10

#8

#8 Post autor: kaneda »

grenu pisze:
Tak... no faktycznie może to byc farmazon, skoro pisze to osoba tak dobrze się znająca na sprzęcie HP, że nawet nie rozóznia że produkty sieciowe - przełącznik HP to ProCurve a nie CURVE :lol:

Cena szkolenia dwódniowego na zaawansowanym poziomie na poziomie 600 to nie jest dużo moim zdaniem, patrząc na inne ceny szkoleń... chociaż tutaj nie byłem na zajęciach i nie wiem jak wyglądają akurat tez HP.

Byłeś na jakiś zajeciach w Instytucie?
Nie, nie byłem, ale też nie słyszałem zbyt wielu przychylnych opinii na temat instruktorów.
Kobieta do której zadzwoniłem w sprawie szkolenia HP ProCurve :roll: , odpowiedziała na zadane przeze mnie pytanie, czy w szkoleniu biorą udział (tak jak to napisali na stronce) inżynierowie z HP, że raczej się nie pojawią. Wiem, że to małe pieniądze jak na kurs, ale tak naprawdę jeśli nie pracuje się na tych przełącznikach lub nie zamierza pracować w niedalekiej przyszłości, to ono nic tak naprawdę nie daje.

Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE
Posty: 2025
Rejestracja: 20 paź 2004, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

#9

#9 Post autor: kktm »

kaneda pisze:ale tak naprawdę jeśli nie pracuje się na tych przełącznikach lub nie zamierza pracować w niedalekiej przyszłości, to ono nic tak naprawdę nie daje.
Takie jest moje zdanie.
Podobnie jak nie pracuje sie na cisco to szkolenie cisco nic nie daje,
A jak sie wlozy palce do kontaktu to moze zabolec.
No i jak sie za duzo wypije to ma sie kaca.
"Trust no one"

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#10

#10 Post autor: bigboss »

kktm pisze: Podobnie jak nie pracuje sie na cisco to szkolenie cisco nic nie daje
LoL :D
Ale przyznasz, jak się raz a dobrze nauczysz do ciecia, to potem nawet nie musisz patrzeć na router i nawet po przekopaniu ogródka robisz

Kod: Zaznacz cały

wr mem
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

zahir
wannabe
wannabe
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2009, 20:59

#11

#11 Post autor: zahir »

Chyba zrobił się z tego tematu śmietnik, więc możecie sobie Panowie darowac ?

Ja jestem chętny i też właśnie czekam aż się grupa otworzy.
Ktoś jeszcze ?

ODPOWIEDZ