CCIP INE Bootcamp

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
borsuk
wannabe
wannabe
Posty: 92
Rejestracja: 13 maja 2010, 21:19

CCIP INE Bootcamp

#1

#1 Post autor: borsuk »

Hej,

Przymierzam się do rozpoczęcia ścieżki CCIP, gdzieś na dalekim horyzoncie CCIE R&S. Pierwszy egzamin jaki chciałbym zdawać to BGP. Teraz pytanie, czy którykolwiek z kolegów korzystał z bootcampów INE do CCIP? Są czegoś warte, czy lepiej dać sobie spokój i zostać przy książkach (Halabi, Zhang) + workbook vol.1?
http://www.ine.com/self-paced/ccip/boot ... p-bootcamp
"Passion is combination of utter joy and frustrational rage" -- Travis Rice

jachu_87
CCIE
CCIE
Posty: 100
Rejestracja: 22 cze 2010, 16:27

#2

#2 Post autor: jachu_87 »

Witam, sam się przymierzam do tej ścieżki i szczerze powiedziawszy to nawet nie rozważałem kupna materiałów INE, moim zdaniem książki i labowanie tego co się nauczysz w zupełności powinny wystarczyć.

horac

#3

#3 Post autor: horac »

powiem tak ja sie dalem nabrac na bootcamp z CCSP, niby ciekawy ale nie za ta kase, w zasadzie po ch** mi ich slajdy ? ktore zajmuja 1/4 filmu, gosc pieprzy to co mozna w ksiazce przeczytac a za malo robi, a jak juz robi to sie myli bo sobie nawet nie przygotowal tylko improwizuje, przez co traci czas na banalne rzeczy i szuka bledow ktore widac golym okiem pare minut. Nie polecam, lepiej workbook z wyjasnieniami i ksiazki. W sieci leci tez ten ich 5 dniowy bootcamp do CCIE Sec ktory jest porazka, wizualnie do bani, merytorycznie taki sobie, jednym slowem nabijanie kasy jakby za 100 dolarow sprzedawali to moze by sie czlowiek skusil ale za 800$ to sory, to mozna writtena zdac i sobie kilka ksiazek kupic. Dodatkowo placilem 40$ za opcje download filmow w mp4 na iPada, oczywiscie wszystkich do dzisiaj nie ma od 4 miesiecy, a czesc z nich jest zdublowana czyli dobra nazwa filmu a po sciagnieciu to co juz sie ma. Powoli zaczynam rozumiec czemu z INE odszedl Marvin, Keith, Scott Morris, bo maja panowie z INE juz za duzo kasy chyba i przestali sie starac o jakosc Materialow, a do workbooka CCIE Sec vol 1 sa podane linki do dokumentacji ktora juz nie istnieje, to jakas kpina.

Halabi jest b.dobry do BGP a laby z INE vol 1 do sekcji BGP wystarcza.

Awatar użytkownika
borsuk
wannabe
wannabe
Posty: 92
Rejestracja: 13 maja 2010, 21:19

#4

#4 Post autor: borsuk »

Horac, to co Ty kupiłeś? Z tego co widziałem na stronie INE, bootcamp do CCSP kosztuje 495$, a dodatkowo ostatnio ciągle jest jakiś discount -30%. W każdym razie dzięki za info, fakt, że to są slajdy daje do myślenia ;/ Szkoda, że nie ma udostępnionych sampli.

EDIT: Już wiem, sorry, za szybko przeczytałem :)
"Passion is combination of utter joy and frustrational rage" -- Travis Rice

ODPOWIEDZ