CCNP i brak kursów weekendowych

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
radq4
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2008, 00:18

CCNP i brak kursów weekendowych

#1

#1 Post autor: radq4 »

Witam,

Czy może ktoś dać znać czy jest może jakaś akademia która prowadzi szkolenie CCNP na weekendzie w Krakowie lub Rzeszowie? Bo jeżeli chodzi o KrK to widzałem tylko AGH ale podobno od września zapisało sie za mało osób i nie otworzą. W Rzeszowie (WSIiZ) nie robili już CCNP od 2 lat. Czy jest jeszcze jakaś Akademia CCNP tylko weekendowa?

Dajcie prosze znać bo bardzo zależy mi na szkoleniu :)

baczek
wannabe
wannabe
Posty: 103
Rejestracja: 09 sty 2009, 23:35
Lokalizacja: Kraków

#2

#2 Post autor: baczek »

sprobuj w proidei popytac

Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#3

#3 Post autor: saturnv »

Na AGH kiedyś były dwie akademie, jedna w Katedrze Informatyki a druga w Telekomunikacji. Kiedys chodzilem tam (KI) na CCNA i CCNP. Moge polecic ta w KI: http://cnap.ics.agh.edu.pl/

P.S. nie wiem czy w swoim poscie pisales o tej w KI czy T

gertzu
wannabe
wannabe
Posty: 147
Rejestracja: 05 mar 2009, 23:43
Lokalizacja: Kraków

#4

#4 Post autor: gertzu »

Na KT chyba się jeszcze nie prowazi CCNP tylko CCNA & NS a target to studenci KT więc zajęcia w tygodniu.

Na KI ceny odstraszają, znacznie taniej w Proidei (ze zniżką studencką :D ). Natomiast czy uda się utworzyć grupę w weekend to kwestia zainteresowania. Najlepiej zapytać osobiście.
Pozdrawiam,
Wojciech Gertz

"Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go"
Konfucjusz, ok. 500 r. p.n.e

http://www.linkedin.com/in/wojciechgertz

radq4
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2008, 00:18

#5

#5 Post autor: radq4 »

Dzwoniłem i podobno - 17 lub 18 Grudnia zaczynają się zajęcia na KI na AGH. Choć to nie jest jeszcze potwierdzona informacja. ProIDEA siedzi cicho i nic się nie odzywa.

Czyżby CCNP wyszło z mody?

m_m
member
member
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2010, 09:59

#6

#6 Post autor: m_m »

Solidex. Prowadzi kursy w Krakowie - niestety nie są one weekendowe (trwają 5 dni - od poniedziałku do piątku). I np. taki "ROUTE" zaczyna się już od 31 stycznia.
Daję tylko jakąś alternatywę.
Pozdrawiam

qrczak
wannabe
wannabe
Posty: 95
Rejestracja: 07 lis 2009, 17:36

#7

#7 Post autor: qrczak »

No właśnie, intryguje mnie ten solidex. Czy ktoś może ocenić jakość tych kursów? 5 dni to chyba tylko taka luźna pogadanka a nie przygotowanie do egzaminu?

ODPOWIEDZ