Cisco Certification Tracking System - dwa konta...

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
natash
wannabe
wannabe
Posty: 315
Rejestracja: 07 gru 2005, 00:00

Cisco Certification Tracking System - dwa konta...

#1

#1 Post autor: natash »

Jeżeli piszę w złym miejscu, to proszę o przeniesienie moderatora/admina w odpowiednie miejsce.

Na cisco.com w wyniku niewiedzy z przed paru lat i zapomnianego hasła mam teraz 2 konta X podpięte pod prywatnego e-maila oraz Y podpięte pod e-maila służbowego. Niestety dziwnym zbiegiem okoliczności konto Y którego nie chciałbym obecnie mieć, mam podpięte pod Certification Tracking System. To co chciałbym osiągnąć to zdeaktywować konto Y, a konto X podpiąć do Certification Tracking System. Miał ktoś z szanownych forumowiczów podobny problem?

Kolejną sprawą jest, że obydwa konta zakładałem dosyć dawno i nie otrzymałem nigdy certyfikatu w formie PDF lub wydrukowanej, jak sprawdzić jaki numer certyfikatu posiadam?

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

#2 Post autor: itmind »

Jeśli chodzi o dostęp do historii certów itd to: https://i7lp.integral7.com/cisco/

Co do problemu z 2 kontami to napisz maila co cisco z informacjami jakie napisałeś tutaj, niestety nikt z forum Ci tego nie "scali"

Pozdrawiam

horac

Re: Cisco Certification Tracking System - dwa konta...

#3

#3 Post autor: horac »

natash pisze:Jeżeli piszę w złym miejscu, to proszę o przeniesienie moderatora/admina w odpowiednie miejsce.

Na cisco.com w wyniku niewiedzy z przed paru lat i zapomnianego hasła mam teraz 2 konta X podpięte pod prywatnego e-maila oraz Y podpięte pod e-maila służbowego. Niestety dziwnym zbiegiem okoliczności konto Y którego nie chciałbym obecnie mieć, mam podpięte pod Certification Tracking System. To co chciałbym osiągnąć to zdeaktywować konto Y, a konto X podpiąć do Certification Tracking System. Miał ktoś z szanownych forumowiczów podobny problem?

Kolejną sprawą jest, że obydwa konta zakładałem dosyć dawno i nie otrzymałem nigdy certyfikatu w formie PDF lub wydrukowanej, jak sprawdzić jaki numer certyfikatu posiadam?
Mial musisz zalozyc konto na http://ciscocert.force.com/english

a nastepnie zalozyc case, w ciagu 24h przebukuja ci konto pod nowy e-mail tylko musisz im podac informacje takie jak kiedy ostatnio zdawales egzam, gdzie, ID placowki ( rzeczy do wyciagniecia z VUE) adres zameldowania itp

Mi pomogli tobie tez musza

Pozdro

ODPOWIEDZ