Kupno vouchera VUE

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
totally_newbie
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2011, 10:48

Kupno vouchera VUE

#1

#1 Post autor: totally_newbie »

Witam,
Czy coś się zmieniło i teraz nie można kupić 1 vouchera na egzamin ?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#2

#2 Post autor: Seba »

A o co dokladnie pytasz?
Skad i na jakiej podstawie mialbys kupowac voucher, zamiast poprostu zaplacic za egzamin? Pytanie zwiazane z akademia?

Sprecyzuj zapytanie.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

totally_newbie
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2011, 10:48

#3

#3 Post autor: totally_newbie »

Chciałem zapisać się na egzamin w Altkomie. W tym ośrodku trzeba sobie kupić voucher samemu - oni już tego nie załatwiają.

Awatar użytkownika
aid
wannabe
wannabe
Posty: 117
Rejestracja: 23 lip 2007, 11:53
Lokalizacja: Łódź

#4

#4 Post autor: aid »

Tu masz informację o tym co potrzebujesz do rejestracji:
http://www.cisco.com/web/learning/le3/l ... exams.html

Bezpośredni link do vue:
http://www.vue.com/cisco/

Po zarejestrowaniu się na stronie skontaktuj się z Altkomem w celu potwierdzenia, że będziesz miał u nich egzamin. Dwa lata temu zarejestrowałem się na 31. grudnia i nie uprzedziłem ich to zastałem tylko sekretarkę i mieli problem, żeby znaleźć kogoś do odpalenia mi egzaminów. Nie wiem czy nadal Altkom to praktykuje, ale jakiś czas temu próbowali naciągać osoby płacące bezpośrednio VUE na dodatkową "opłatę rejestracyjną". Więc jakby co to nie "rejestruj" się telefonicznie, a "informuj" o rejestracji bezpośredniej w VUE.

Awatar użytkownika
bulczas
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 04 maja 2011, 09:27
Lokalizacja: Warszawa

#5

#5 Post autor: bulczas »

dwa razy zdawałem już w altkomie i zrobiłem tak ze sie zarejestrowałem na vue i tam opłaciłem egzamin. poszedłem na pewniaka na egzamin. nic nie potwierdzalem. za pietwszym razem tylko gosc się spytał czy mam już opłacony egzamin, powiedziałem że tak i mi go włączyli. za drugim o nic nie pytali.

pzdr

ODPOWIEDZ