Multicasty a SWITCH

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
silvestr
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:44

Multicasty a SWITCH

#1

#1 Post autor: silvestr »

Czy na egzaminie są pytania dot. multicastów? W quick reference guide nie ma nic wspomniane o multicastach. W wymaganiach do egazminu podanych przez cisco też nie ma nic o multicastach, a w książce SWITCH foundation learning guide temat jest poruszony. Zatem przygotowywać się z tego pod egzamin czy nie?

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Multicasty a SWITCH

#2

#2 Post autor: Kyniu »

silvestr pisze:Czy na egzaminie są pytania dot. multicastów? W quick reference guide nie ma nic wspomniane o multicastach. W wymaganiach do egazminu podanych przez cisco też nie ma nic o multicastach, a w książce SWITCH foundation learning guide temat jest poruszony. Zatem przygotowywać się z tego pod egzamin czy nie?
A na kursie na prawo jazdy uczysz się zdać egzamin czy uczysz się jeździć by nie zrobić krzywdy sobie i innym?

silvestr
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:44

Re: Multicasty a SWITCH

#3

#3 Post autor: silvestr »

Kyniu pisze:
silvestr pisze:Czy na egzaminie są pytania dot. multicastów? W quick reference guide nie ma nic wspomniane o multicastach. W wymaganiach do egazminu podanych przez cisco też nie ma nic o multicastach, a w książce SWITCH foundation learning guide temat jest poruszony. Zatem przygotowywać się z tego pod egzamin czy nie?
A na kursie na prawo jazdy uczysz się zdać egzamin czy uczysz się jeździć by nie zrobić krzywdy sobie i innym?
Tak, tak wiem o co Ci chodzi...

Mam ogarnięte multicasty, ale na tyle ile jest w ksiązce to opisane. Dlatego pytam czy musze się tego uczyć dokładnie, czy może wystarczy abym wiedział mniej więcej o co chodzi? Temat w książce jest omówiony pobieżnie (jak większość w FL Guide SWITCH) i na tyle go znam. Tylko teraz pytanie czy powinienem poznać go dokładniej czy tyle co mam w ksiące mi na egzamin wystarczy?

mhuba
wannabe
wannabe
Posty: 846
Rejestracja: 07 lis 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań, Szczecin

Re: Multicasty a SWITCH

#4

#4 Post autor: mhuba »

Kyniu pisze:A na kursie na prawo jazdy uczysz się zdać egzamin czy uczysz się jeździć by nie zrobić krzywdy sobie i innym?
A czy idąc na egzamin na prawo jazdy kategorii B chcesz zaprzątać sobie głowę pytaniami z kategorii C lub D?

Tu jest oficjalny zakres materiału na egzamin SWITCH https://learningnetwork.cisco.com/docs/DOC-6566

Pozdrawiam
mhuba

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Multicasty a SWITCH

#5

#5 Post autor: Kyniu »

mhuba pisze:A czy idąc na egzamin na prawo jazdy kategorii B chcesz zaprzątać sobie głowę pytaniami z kategorii C lub D?
Trochę nietrafiony argument bo nie pisałem że trzeba też zapoznać się z Cisco ASA i umieć skonfigurować IPSec'a czy SSL VPN na tejże. Ale robi się OT więc jak dla mnie koniec tematu.

ODPOWIEDZ