642-813 SWITCH, a w zasadzie to niedopracowana beta...

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
Ufok
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:39

#16

#16 Post autor: Ufok »

dawid.mitura pisze:
mhuba pisze:Szczerze mówiąc dopuszczam do siebie myśli że takie zachowanie systemu jest całkiem celowe i sensowne.
Celowe i sensowne, aby nie moc skorygowac bledu? Kpisz?

W ubieglym tygodniu zaliczylem 813. Podobnie jak autor tematu, rowniez w jednym miejscu popelnilem blad. Przy konfiguracji ACL zle wprowadzilem adres, a chcac go naprawic komenda "no blablabla" wpis zostal dodany do listy! W innych symulacjach bylo podobnie - nie dzialaly komendy "no". Komentarze napisalem. Czy to cos zmieni, nie wiem...
No to niezly SHIT ...
mam zamiar zdawac za 3 tyg a tu taki syf ...
nie-dobrze
CCNA, CCNA SEC

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#17

#17 Post autor: frontier »

Ufok pisze: No to niezly SHIT ...
mam zamiar zdawac za 3 tyg a tu taki syf ...
nie-dobrze
Ufok, po prostu dokladnie przygotuj sobie jakie komendy chcesz wpisac, taki krótki plan, i nie bedziesz musial uzywac no ... :)
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

badSector
wannabe
wannabe
Posty: 67
Rejestracja: 23 kwie 2011, 05:08

#18

#18 Post autor: badSector »

Przymierzam sie do Switch'a i takie pytanko dla tych co przebrneli albo przefruneli przez ten test. Ile tak an oko jest pytan konfiguracyjnych tzn. labow i pytan zwiazanych typowo z konfiguracja? Jak ma sie do tego teoria? Przeszedlem przez CCNP na mgr. ale pominelismy niektore zagadninia. Bardziej nastawic sie na teorie czy na konfiguracje typu co tu jest nie tak i/lub brakuje?

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#19

#19 Post autor: frontier »

badSector pisze:Przymierzam sie do Switch'a i takie pytanko dla tych co przebrneli albo przefruneli przez ten test. Ile tak an oko jest pytan konfiguracyjnych tzn. labow i pytan zwiazanych typowo z konfiguracja? Jak ma sie do tego teoria? Przeszedlem przez CCNP na mgr. ale pominelismy niektore zagadninia. Bardziej nastawic sie na teorie czy na konfiguracje typu co tu jest nie tak i/lub brakuje?
Heja,

Na ile NDA pozwala powiem Ci ze obecny egzamin Switch jest mocno praktyczny a mniej teoretyczny.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

dawid.mitura
wannabe
wannabe
Posty: 266
Rejestracja: 03 mar 2008, 12:10

#20

#20 Post autor: dawid.mitura »

Trochę późno, może już podszedłeś....
frontier pisze:Ufok, po prostu dokladnie przygotuj sobie jakie komendy chcesz wpisac, taki krótki plan, i nie bedziesz musial uzywac no ... :)
Pomyliłem się podczas wpisywania np. maski w ACL-ce. Wiedziałem co mam wpisać, taki "tippfehler". Kolega ma racje - na kartce napisz jakie komendy z parametrami, które chciałbyś wrzucić na SW. (o ile znasz parametry na pamięć, ja korzystam z "TAB" i "?")

ODPOWIEDZ