Egazmin CCNA Warszawa, Voucher

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

Egazmin CCNA Warszawa, Voucher

#1

#1 Post autor: 223roni256 »

Witam chciałem zapytać i gdzie można oraz gdzie waszym zdaniem najlepiej jest zdawać Egzamin CCNA 604 802 jeżeli chodzi o Warszawe. Chciałem także zapytać jak to jest z tymi voucherem, a konkretniej jak można je otrzymać i jak fizycznie z niego skorzystać

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam Łukasz
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

Awatar użytkownika
saturnv
wannabe
wannabe
Posty: 190
Rejestracja: 23 kwie 2009, 14:05
Lokalizacja: Warszawa, Koło
Kontakt:

#2

#2 Post autor: saturnv »

Polecam CSH. Zdawałem u nich tylko 2 egzaminy, ale wszystko było OK. Voucher z tego co pamiętam znajdował się kiedyś w jakimś pdf z akademii ale to było pare lat temu. Voucher wpisujesz w odpowiednie pole na pearsonvue przy rejestracji na egzamin.

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#3

#3 Post autor: 223roni256 »

Dzięki Wielkie za odpowiedź, co do ośrodków w Warszawie to znalazłem jeszcze, Syntea oraz Comp S.A.. Z opinii na innym forum dowiedziałem się, że Syntea nie pobiera dodatkowych opłat. Sprawdziałem to i faktycznie jest taniej, obecnie egazmin kosztuje 290 dolarow plus 23% vat po przeliczeniu na złotówki.

Czy ktoś zna jeszcze jakieś ośrodki do zdawania ? Z góry dzięki za odpowiedź. A i jak ktoś wiem może gdzie można kupić voucher po podbno jest to opłacalne mimo, że pewnie też trochę kosztuję.

Pozdrawiam Łukasz
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

Drow
member
member
Posty: 18
Rejestracja: 28 mar 2012, 09:46

#4

#4 Post autor: Drow »

Osobiscie zdawalem w Combidacie na Siennej w Warszawie.
Osrodek jest ok, mila obsluga i takze pobieraja za egzamin tylko tyle, co pokazuje Vue (z VATem) , bez zadnych swoich pseudomanipulacyjnych oplat.

benou
member
member
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:05

#5

#5 Post autor: benou »

Ja kilka egzaminow zdawalem w Comp SA. Pani tam nie jest zbyt mila, ale jej aktywnosc ogranicza sie do zrobienia zdjecia, wydania pearson-kartki i wlaczenia egzaminu, wiec mozna przebolec :lol:

Polecam ten osrodek w gorace dni - maja dobra klimatyzacje w salach :) Dodatkowo, nie mialem tam nigdy problemow z komputerami, na ktorych zdaje sie egzaminy. Oczywiscie za egzamin nie ma dodatkowych oplat, ale to chyba jak wszedzie. O ile pamietam dodatkowe oplaty sa niezgodne z regulaminem Pearsona!

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#6

#6 Post autor: 223roni256 »

Dzięki Wszystkim za Odpowiedź, ma jeszcze jedno pytanie taki szczegół, który nie daje mi spokoju. Jak dzowniłem do ośrodka to dowiedziałem się, że po zdaniu egaminu nie dostaję się od razu certyfikatu tylko wynik egazminu i za jego pomocą otrzymujemy certyfikat od cisco. I tu jest właśnie moje pytanie, jak wygląd w praktyce odebranie certfikatu od cisco i ile się czeka ?.
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

inkrementator
CCIE
CCIE
Posty: 196
Rejestracja: 01 paź 2010, 22:49

#7

#7 Post autor: inkrementator »

223roni256 pisze:Dzięki Wszystkim za Odpowiedź, ma jeszcze jedno pytanie taki szczegół, który nie daje mi spokoju. Jak dzowniłem do ośrodka to dowiedziałem się, że po zdaniu egaminu nie dostaję się od razu certyfikatu tylko wynik egazminu i za jego pomocą otrzymujemy certyfikat od cisco. I tu jest właśnie moje pytanie, jak wygląd w praktyce odebranie certfikatu od cisco i ile się czeka ?.
Nie rozumiem czemu temat z ccna jest wałkowany w dziale Pro.

Po zdaniu egzaminu możesz za darmo dostać albo wersję papierową albo pdf. W przypadku wersji papierowej, zatwierdzasz swoje dane (zwykle w ciągu 24h) i dostajesz cert na wskazany adres. Zwykle czekałem 4 - 5 tygodnia.

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#8

#8 Post autor: 223roni256 »

Sorry wałkuję temat bo w dalszym ciągu nie rozumiem. Chce zdawać ten egazmin w Syntea, chodzi o egazmin CCNA Compsite 640-802 w Warszawie. Teraz na stronie Syntea jest formularz do wypełnienia na ustalanie daty egazminu. Przy czym pani w biurze mówi, że to jest tylko wynik a sam certyfikat dostaję się od cisco czyli jak to jest Syntea jest pośrednikiem, który ma autorzycja do zdawania. Czyli co uzupełniam formularz oni wskażą mi któreś z konta Cisco na, które wpałacam kasę ze egazmin i po wyniku pozytywnym pokazuje go cisco i odbieram certfikat czy jak ? Sorry za zagmatwanie ale nigdzie nie mogę uzyskać rzetelnej konkretnej informacji. Chodzi mi to głównie o relacja z cisco jak ten egazmin wygląda.



Dzięki za Odpowiedź
Pozdrawiam Łukasz
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#9

#9 Post autor: frontier »

223roni256 pisze:Sorry wałkuję temat bo w dalszym ciągu nie rozumiem. Chce zdawać ten egazmin w Syntea, chodzi o egazmin CCNA Compsite 640-802 w Warszawie. Teraz na stronie Syntea jest formularz do wypełnienia na ustalanie daty egazminu. Przy czym pani w biurze mówi, że to jest tylko wynik a sam certyfikat dostaję się od cisco czyli jak to jest Syntea jest pośrednikiem, który ma autorzycja do zdawania. Czyli co uzupełniam formularz oni wskażą mi któreś z konta Cisco na, które wpałacam kasę ze egazmin i po wyniku pozytywnym pokazuje go cisco i odbieram certfikat czy jak ? Sorry za zagmatwanie ale nigdzie nie mogę uzyskać rzetelnej konkretnej informacji. Chodzi mi to głównie o relacja z cisco jak ten egazmin wygląda.



Dzięki za Odpowiedź
Pozdrawiam Łukasz
Zalóz sobie konto na www.vue.com i tam sie zarejestruj na exam. Nic nikomu nie pokazujesz i nic nie odbierasz, cert przychodzi poczta od Cisco :)
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

223roni256
member
member
Posty: 15
Rejestracja: 16 maja 2012, 07:57

#10

#10 Post autor: 223roni256 »

Dzięki Wielkie konkretnie i na temat dobra to już się wyjaśniło, będzie to opcja najprostsza i najbardziej logiczna.
Nothing Will Happen Until You Take Action And Start Believe Yourself


ODPOWIEDZ