Nie działająca symulacja na egzaminie MPLS 642-611

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
FranzM
member
member
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:46

Nie działająca symulacja na egzaminie MPLS 642-611

#1

#1 Post autor: FranzM »

Witam wszystkich

Właśnie wracam z kończącego swój żywot egzaminu MPLS 642-611. Egzamin oblałem, zabrakło 24 pkt, a wydanie do tego przyczyniła się nie działająca symulacja. <usunięto jako niezgodne z regulaminem> Poinformowałem obsługę i przeszedłem dalej.
Planuję złożyć reklamacją do Cisco (a może lepiej do VUE?). Macie jakieś doświadczenia z reklamowaniem egzaminów. Czy jest realna szansa na powtórkę, puki ten egzamin jest dostepny (czyli do najbliższego piątku)?

Pozdrawiam
Franz

//edit: upublicznianie treści pytań na egzaminie jest niezgodne z prawem i regulaminem
Ostatnio zmieniony 23 lip 2012, 18:16 przez FranzM, łącznie zmieniany 1 raz.

konny
wannabe
wannabe
Posty: 166
Rejestracja: 15 lip 2012, 13:45

#2

#2 Post autor: konny »

Na stronie VUE pisze :
Pearson VUE is committed to responding promptly to all complaints. To help ensure an efficient service, candidates should contact Pearson VUE within 24 hours. http://www.pearsonvue.com/contact/vuephone/
Widac musisz zadzownic do VUE i pogadac. Sama kwestia do kogo reklamowac to raczje tylko VUE bo to ono dostarcza egzamin i bierze calkowita odpowiedzialnosc za jego prawidlowe dzialanie, nie Cisco.

Jak zdawalem BCSM to tez mialem problem z symulacja, ale na szczescie samo sie naprawilo. Problem polegal na tym ze jak naciskalem r to robil sie enter itp.

horac

#3

#3 Post autor: horac »

Co to znaczy nie dzialajaca symulacja ? Spotkalem sie na swoich egzaminach kiedys z trudno dzialajca symulacja, uciete linie, liniowy dostep do komend ale zeby nie dzialala w ogole to nie widzialem czegos takiego.

FranzM
member
member
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:46

#4

#4 Post autor: FranzM »

Mam nadzieję że poniższy tekst nie narusza regulaminu.
Na ekranie widziałem tylko nazwę routera, bez znaku > czy #. Mogłem pisać i klikać enter ale zawsze dostawałem info że nie rozpoznaje komendy. Jak wpisałem ? żeby zobaczyć listę dostepnych komend to nic się nie wyświetliło.

Update (06.08.2012): sprawa jest już rozwiązana. Cisco uznało reklamację, dostałem Voucher na kolejny egzamin.

Awatar użytkownika
Neferith
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:15
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

#5

#5 Post autor: Neferith »

Nawet nie odpisza. Przerabialem juz to. Zbieraj kase na kolejne podejscie.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

Neferith pisze:Nawet nie odpisza. Przerabialem juz to. Zbieraj kase na kolejne podejscie.
Chyba jednak nie przeczytales wpisow w tym watku, poniewaz kolega FranzM napisal, ze uznali mu reklamacje i dostal Voucher na kolejne podejscie. 8)
Update (06.08.2012): sprawa jest już rozwiązana. Cisco uznało reklamację, dostałem Voucher na kolejny egzamin.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Neferith
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:15
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

#7

#7 Post autor: Neferith »

Nooo to extra: ) Gratulacje w takim razie i powodzenia!
ps: faktycznie nie doczytalem do konca :/

ODPOWIEDZ