gdzie kursy voice?

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
p.andrzejewski
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2007, 21:37

gdzie kursy voice?

#1

#1 Post autor: p.andrzejewski »

witam
w rzeszowie prowadzą zaoczne, trwające ok 40 godzin kursy voip. jestem w trakcie przygotowywania się od strony teoretycznej, za jakiś czas chciałbym wybrać się na takie szkolenie, żeby mieć jakiś kontakt ze sprzętem (u mnie o to raczej ciężko). Znacie może jakieś inne akademie w polsce, które prowadzą coś takiego? Widziałem coś w wawie, ale cena była zabójcza, bo blisko 2k.

...i jeszcze link do rzeszowa: http://www.wsiz.rzeszow.pl/cisco/index. ... =8&id=voip

pozdrawiam

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#2

#2 Post autor: cobico »

W Rzeszowie ten kurs nie bedzie wiele tanszy. Nie lepiejkupic troche sprzetu i samemu tluc ?

p.andrzejewski
wannabe
wannabe
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2007, 21:37

#3

#3 Post autor: p.andrzejewski »

w rzeszowie 700 złotych, a (biedny) lab do voipa z tego co sprawdzałem to wydatek ponad 7 k. Zastanawiam się, jakby w kilka osób się zrzucić po 1,5 - 2 tysiące i kupić laba, myślę że znaleźli by się ludzie chętni żeby się zrzucić. jedyna kwestia to jak rozwiązać problem z ogólnodostępnym pomieszczeniem i zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kolegami. Ma już ktoś podobne doświadczenia z innych miast? ja z Łodzi piszę.

ps. i dałoby się na tym nawet troche zarobić wynajmując laba innym osobom, a mając laba do voipa dużo łatwiej jest przystosować go do security niż zacząć od zera o CCNA już nie wspominając.......... no firma normalnie :wink: [/quote]

cobico
wannabe
wannabe
Posty: 284
Rejestracja: 27 maja 2006, 12:57
Lokalizacja: Milton Keynes, UK

#4

#4 Post autor: cobico »

Dostep zdalny i po klopocie ;)

ODPOWIEDZ