Książki do CCSP (SNRS i SNAF)

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
fozzy
member
member
Posty: 18
Rejestracja: 03 wrz 2006, 20:19

Książki do CCSP (SNRS i SNAF)

#1

#1 Post autor: fozzy »

Witam

Czy możecie polecić literaturę do SNRS i SNAF .

Do SNRS widziałem gdzieś tylko książkę do egzaminu 642-502 SNRS, a teraz jest już nowszy 642-503 SNRS który i tak można zdawać tylko do 18 Stycznia 2009 a później zostaje zdawać 642-504 SNRS.

Na CISCOPRESS są tylko Quick Reference a szukam raczej czegoś w rodzaju Student Guide ewentualnie Exam Certification Guide.

Czy ktoś zdawał ostatnio te egzaminy i może się podzielić wiedzą z czego się przygotowywał ?

Pozdrawiam

Paweł

Awatar użytkownika
conip
wannabe
wannabe
Posty: 134
Rejestracja: 14 maja 2007, 12:39

#2

#2 Post autor: conip »

Jakos w lutym zdawalem SNAF
nie byl ciezki - troche pytan opartych o ASDM, gdzie trzeba bylo rozszyfrowac na podstawie zdefiniowanej polityki czy dany ruch przejdzie czy nie itp. a z racji ze np do jednego pytania bylo 6 podpytan i sporo trzeba bylo przeklikac to troche to zajmowalo.

Poniewaz jak wiekszosc preferuje konsole to na poczatku w ASDM troche sie gubilem wiec generalnie radze przeklikac troche ASDM.

a co do literatury to niestety dorwalem tylko Quick Reference

pzdr

crusty
wannabe
wannabe
Posty: 92
Rejestracja: 05 sty 2006, 00:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Książki do CCSP (SNRS i SNAF)

#3

#3 Post autor: crusty »

fozzy pisze:Witam

Czy możecie polecić literaturę do SNRS i SNAF .

Do SNRS widziałem gdzieś tylko książkę do egzaminu 642-502 SNRS, a teraz jest już nowszy 642-503 SNRS który i tak można zdawać tylko do 18 Stycznia 2009 a później zostaje zdawać 642-504 SNRS.

Na CISCOPRESS są tylko Quick Reference a szukam raczej czegoś w rodzaju Student Guide ewentualnie Exam Certification Guide.

Czy ktoś zdawał ostatnio te egzaminy i może się podzielić wiedzą z czego się przygotowywał ?

Pozdrawiam

Paweł
witaj,

do SNRS 642-503 jest Student Guide oraz Lab Guide (obie z 2007r). Niestety nie natrafiłem na Exam Cert. Guide, być może nie ma takiej pozycji. Lab Guide jest calkiem wporządku, student guide wg. mnie co najwyżej bardzo przeciętny.

ODPOWIEDZ