niedostepne laby na PECu

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
okoo
wannabe
wannabe
Posty: 397
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:17

niedostepne laby na PECu

#1

#1 Post autor: okoo »

Witam
orientuje sie moze ktos, dlaczego od jakiegos czasu nie ma dsotepnych labow w PECU do BSCI (w zasadzie nie ma wogole do CCNP) ?

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: niedostepne laby na PECu

#2

#2 Post autor: xal »

okoo pisze:Witam
orientuje sie moze ktos, dlaczego od jakiegos czasu nie ma dsotepnych labow w PECU do BSCI (w zasadzie nie ma wogole do CCNP) ?
Nie tylko CCNP. Wydaje mi sie ze wszystkie laby zniknely. Chyba sie szykuje jakas zmiana w rezerwacjach.

okoo
wannabe
wannabe
Posty: 397
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:17

#3

#3 Post autor: okoo »

Wydaje mi sie ze to jest cos z wyszukiwaniem, bo na stronie glownej mam dostepne laby ktore odpalalem a w wyszukiwaniu ich nie ma

natash
wannabe
wannabe
Posty: 315
Rejestracja: 07 gru 2005, 00:00

#4

#4 Post autor: natash »

Czy coś się zmieniło w sprawie tych labów?

rimowals
wannabe
wannabe
Posty: 617
Rejestracja: 11 mar 2008, 22:47

#5

#5 Post autor: rimowals »

Ostatnio widzialem info, ze rozstali sie z nil.com i sporo fajnych labow wywalili.... a szkoda.

okoo
wannabe
wannabe
Posty: 397
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:17

#6

#6 Post autor: okoo »

dokladnie tak, pisalem do nich maila i teraz nie ma juz wieksci labow i szkolen, zrobili za to jakis taki kurs w javie z labami, ale jest kompletna kupa w porownaniem z tym co bylo :(

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

#7

#7 Post autor: gryglas »

okoo pisze:dokladnie tak, pisalem do nich maila i teraz nie ma juz wieksci labow i szkolen, zrobili za to jakis taki kurs w javie z labami, ale jest kompletna kupa w porownaniem z tym co bylo :(
Dokładnie PEC strasznie zszedł na psy , w sumie nie ma po co tam zaglądać.
Miałem nadzieje ,że pomoże mi w przygotowaniu do egzaminów :(
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

rimowals
wannabe
wannabe
Posty: 617
Rejestracja: 11 mar 2008, 22:47

#8

#8 Post autor: rimowals »

gryglas pisze:Dokładnie PEC strasznie zszedł na psy , w sumie nie ma po co tam zaglądać.
Miałem nadzieje ,że pomoże mi w przygotowaniu do egzaminów :(
Ujme to tak - nie Ty jeden miales takie nadzieje ;> a i zgadzam sie z pierwszym stwierdzeniem - poki nie ma zastepstwa dla starych labow to w ogole szkoda czasu sie logowac...

Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#9

#9 Post autor: xal »

rimowals pisze:
gryglas pisze:Dokładnie PEC strasznie zszedł na psy , w sumie nie ma po co tam zaglądać.
Miałem nadzieje ,że pomoże mi w przygotowaniu do egzaminów :(
Ujme to tak - nie Ty jeden miales takie nadzieje ;> a i zgadzam sie z pierwszym stwierdzeniem - poki nie ma zastepstwa dla starych labow to w ogole szkoda czasu sie logowac...
He, widze ze nie jestem sam w ocenie PECa :-) Na szczescie jakis 2 tyg byla ankieta, napisalem wszystki swoje spostrzezenia i uwagi, mam nadzieje ze cos to da.

Awatar użytkownika
Mike
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:31

#10

#10 Post autor: Mike »

Hm z tego co pamietam po zalogowaniu do PEC'a we wrzesniu byla informacja ze NIL zniknie ale zostanie zastapiony przez innego dostawce typu e-learning, niestety nie pamietam jakiego

pzdr

Awatar użytkownika
Mike
wannabe
wannabe
Posty: 273
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:31

#11

#11 Post autor: Mike »

Informacja z PEC:

"Due to budget restrictions, on October 1, 2009 Cisco Partner Education Connection (PEC) deactivated NIL Labs availability through the PEC site. You are still welcome to use NIL labs that are available for purchase in the Remote Lab product catalogue, or bundled with complete course content and available in the E-Course product catalogue.
Before making a purchase, you can check our complimentary remote lab bundle which gives you a trial subscription to sample exercises for several technology areas. Please note that you will first need to register at NIL site.
If you have any additional questions, please send them to e-learning-support@nil.com"

widac kryzys nie oszczedza takze najwiekszych :-)

ODPOWIEDZ