Problem z symulacja na egzaminie 642-812

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#16

#16 Post autor: asp »

Piotrek pisze:
Jednym słowem widać iż skrypt oczekuje na podanie pewnych zdefiniowanych z góry komend a całą reszta jest lepiej lub gorzej spreparowanymi danymi :)
Dokładnie. Ja tez kiedys gdy mialam wolny czas akurat na egzaminie bo podgoniłam inne pytania to analizowałam działanie laba. Doszłam do dosc logicznych i oczywistych wniosków.

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
myszasty
wannabe
wannabe
Posty: 175
Rejestracja: 02 lip 2007, 09:16

#17

#17 Post autor: myszasty »

Neferith pisze:Myszasty, a na kolejnej symulacji podczas egzaminu Ci juz ta komenda weszla?
Też nie i jakoś się tym nie przejąłem :D

mwhite
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:34
Lokalizacja: Warsaw

#18

#18 Post autor: mwhite »

witam, save konfiguracji zależy od rodzaju odpalonej symulacji. zwróccie uwage, ze w bcmsn jest jedna symulacja, w ktorej wri mem ''wchodzi'' (symulacja dot. portfast z tego co pamietam). egzamin mozna zdac 1000/1000 bez uzycia wri, wiec nie jest to nawet blad systemu - poprostu niektore komendy nie sa zaimplementowane, bo nie sa potrzebne.

pozdrawiam

papeusz
member
member
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2009, 14:45

#19

#19 Post autor: papeusz »

Zdawałem w miniony piątek też ten egzamin (642-812 BCMSN) i miałem doładnie taką samą sytuacje - brak możliwości zapisu konfiguracji w obu labach. Dałem spokój i w końcu przechodziłem do dalszych pytań. Te sekcje miałem na 100% w wypisie, więc musiałeś coś zawalić innego.
Pozdr.

Awatar użytkownika
Neferith
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:15
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

#20

#20 Post autor: Neferith »

Tak, koniec koncow tydzien pozniej podszedlem raz jeszcze do egazminu i nadal pojawialy sie problemy z zapisem konfigow, ale wyglada na to, ze bylo to celowe. Tak ma byc i nie jest to problem, a konfigi sa zaliczane. Tym razem zrobilem nieco inaczej konfiguracje i egzamin zaliczony :)

Awatar użytkownika
LukaszM
wannabe
wannabe
Posty: 408
Rejestracja: 20 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Radom/Wroclaw

#21

#21 Post autor: LukaszM »

Wydaje mi się, że jest to kwestia samego zadania, jeśli nie jest jawnie wskazane w treści żeby zapisać wyniki to nie jest to konieczne.
Dlatego żadne polecenie zapisu nie jest w symulacji udostępnione.
"....Inwestowanie w wiedzę daje największe dywidendy."

genetix
wannabe
wannabe
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 23:05
Lokalizacja: Krakoff

#22

#22 Post autor: genetix »

cześć,

mam pytanie, czy w symulacjach BSCI działa zapytajka?

pozdrawiam,
gntx

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#23

#23 Post autor: bugi »

genetix pisze:cześć,

mam pytanie, czy w symulacjach BSCI działa zapytajka?

pozdrawiam,
gntx
tak
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

genetix
wannabe
wannabe
Posty: 150
Rejestracja: 04 wrz 2007, 23:05
Lokalizacja: Krakoff

#24

#24 Post autor: genetix »

:arrow: bugi
dzięki!


PS.
Ty tutaj masz dyżur jakiś na forum? Któryś raz z kolei odpowiadasz w czasie szybszym niż traceroute... :lol:

pozdrawiam!

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#25

#25 Post autor: bugi »

genetix pisze::arrow: bugi
dzięki!


PS.
Ty tutaj masz dyżur jakiś na forum? Któryś raz z kolei odpowiadasz w czasie szybszym niż traceroute... :lol:

pozdrawiam!
nie nie mam dyżurów :D , piszę mgr, ale lepiej mi wychodzi przeglądanie forum :P
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

ChudyXP
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2010, 13:30

#26

#26 Post autor: ChudyXP »

A czy możliwa jest sytuacja, podczas symulacji, że jest skonfigurowane OK (na 99,9%) a coś nie działa tak jak ma? :/

Miałem taką sytuację, że na egzaminie ROUTE, miałem skonfigurować redystybucję, więc dałem podstawowe polecenia, które wykonywałem dziesiątki razy w symulacjach w przygotowaniach do egzamu i żadnych efektów. Przez co niestety, zestresowałem się, odpuściłem to zadanie i zabrakło mi 2 punktów do zaliczenia :(

A i jeszcze inna rzecz, na wydruku mam napisane, że wynik końcowy jest ustalany na podstawie zakresu 300 i 1000. I chyba to jest oczywiste, choć wolę się upewnić :P tzn, że najmniejszy wynik do uzyskania jest 300 czy po prostu wyniki poniżej 300 są traktowane jako 300 co by siary nie robić, że ktoś nic nie umiał? :P

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#27

#27 Post autor: bugi »

Witaj, błędy oprogramowania się zdarzają, ale bardziej możliwe jest, że o czymś zapomniałeś ;) .
A i jeszcze inna rzecz, na wydruku mam napisane, że wynik końcowy jest ustalany na podstawie zakresu 300 i 1000
tak na starcie masz 300 pkt ;)
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

ODPOWIEDZ