Strona 1 z 1

Egzamin 650-175, 650-180

: 10 lut 2010, 17:58
autor: coney
Witam,

To mój pierwszy post, zatem z góry proszę o wyrozumiałość :? . Chodzi mi o egzaminy do uzyskania statusu SMB Certified (zdaje się - jestem w tym nowy). Są to dwa egzaminy on-line. Uczyłem sie już dość dużo do nich z kursu on-line, ale nie chciałbym za pierwszym razem oblać (bo to zdaje się jest koszt $85 za każde podejście w PV), stąd moje pytanie - jak taki egzamin wygląda, ile jest pytań, w jakiej formie (czy jest symulacja SDM'a tak jak w szkoleniu? jak wyglądają pytania). Czy ktoś z Was zdawał to? W dużej mierze widzę, żesą to zagadnienia raczej marketingowe, niż stricte techniczne. Czy jest jakaś inna metoda na uzyskanie statusu Certified? No i jeszcze pytanie, czy zdane egzaminy są przyporządkowane do mnie jako indywidualnej osoby, czy może do mnie, jako pracownika mojej firmy?

: 26 kwie 2010, 14:10
autor: tradee
do twojej osoby,
jak ja zdawałem to kosztował 65$

Re: Egzamin 650-175, 650-180

: 23 lip 2010, 21:12
autor: empireus
coney pisze:Witam,

...
No i jeszcze pytanie, czy zdane egzaminy są przyporządkowane do mnie jako indywidualnej osoby, czy może do mnie, jako pracownika mojej firmy?
O ile dobrze pamietam z prezentacji, to do firmy, ale przy przejsciu z firmy do firmy idzie to za Toba ;-) Bo tak naprawde to firmie jest to bardziej potrzebne do uzyskania znizek i pochwaleniu sie klientom, ze ma takich a nie innych fachowcow u siebie zatrudnionych ;-)

Ale nie bijcie mnie, jesli sie myle - zaspany wtedy bylem :D