Materialy do "Wireless LAN Certification"

Pytanie dt. specjalizacji partnerskich CQS
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
edie
wannabe
wannabe
Posty: 287
Rejestracja: 23 sty 2006, 09:42
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#31

#31 Post autor: edie »

leafy pisze:eee nie przesadzajcie ... kwit jest kwit ... valid na 2 lata a zawsze mozna sie z szefem na kase wyklocic za kolejny kwit :)
hehe, po konsultacjach (thx krzysiek) tez podzielam to zdanie. z tym, ze nie do końca chodzi mi o kolekcjonowanie papierków w gablotce, ale o to, ze zdobyta wiedze warto czyms udokumentwac, a to chyba najlepszy sposob.

Niedługo sam podchodze :D
--
edie

slimak

#32

#32 Post autor: slimak »

a ja dopiero zaczynam sie uczyc do wirelessa certy traktuje na zasadzie takiej ze pozwalaja udokumentowac dla siebie samego ze dany material znam a z wydrukiem z egzaminu wiem mniej wiecej ile jeszcze nie wiem :lol: dlatego tez wolalbym juz pojsc na nowy a tak prawde mowiac to wedlug tego co jest na stronie to az tak bardzo sie nie rozni wiec moze bede pierwszym z forum co zda nowy :wink: :lol:

lassak
wannabe
wannabe
Posty: 263
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#33

#33 Post autor: lassak »

No ja już sam niewiem, jeszcze się wacham ale skłaniam się do tej starszej wersji jednak :| Troche w tej nowej niepokoi mnie brak materiałów z których mozna by się do tego przygotować. Oczywiście możne szperać i wyszukiwać w googlach zagadnienie po zagadnieniu ale troche z tym zachodu jest. No nic, poczekam jeszcze i zobacze jak przedmówcą pójdzie ten egzaminek :):):)

Powodzonka :)

slimak

#34

#34 Post autor: slimak »

no to lassak uczysz sie dla papierka czy zeby miec wiedze? bo z tego co mowisz to dla pierwszego a to chyba nie tedy droga.

lassak
wannabe
wannabe
Posty: 263
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#35

#35 Post autor: lassak »

slimak pisze:no to lassak uczysz sie dla papierka czy zeby miec wiedze? bo z tego co mowisz to dla pierwszego a to chyba nie tedy droga.
Znaczy może się źle wyraziłem. Chodzi mi o to, że i tak ten cert bedzie ważny przez dwa lata, także po upłynieciu tego terminu tak czy owak będe zdawał wersję z literką A :)

Co do stanu mojej widzy to uważam iż całkiem nieźle opanowąłem już materiał niezbędny do zdania "starszej wersji", poczytałem co nieco, polabowałem co nieco (2 x AP1120B). Co do tej wersji z literką A to poprostu nawet niewiem od czego zacząć :) Nawet niewiem jaki dodatkowo sprzęt bym musiał nabyć :)

A odpowiadając na Twoje pytanie, czy ucze się dla papierka czy dla wiedzy ... hmmm ... dla tego i tego :) Jak bym chciał sam papier to bym sobie przeczytał 3 razy TestKinga i zdał, z kolei jakbym chciał tylko wiedze to po co mi ten papier :)

P.S. Ciągle się waham :)

dominik81

#36

#36 Post autor: dominik81 »

Poszukuję materiałów do poniższych kursów, mam dostęp do materiałów e-learningowych ale poszukuję także czegoś do druku.

- Cisco Wireless LAN Fundamentals (CWLF)
- Cisco Wireless LAN Advanced Topics (CWLAT)

Z góry dziękuję.

goopy
wannabe
wannabe
Posty: 289
Rejestracja: 16 sie 2005, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

#37

#37 Post autor: goopy »

dominik81 pisze:Poszukuję materiałów do poniższych kursów, mam dostęp do materiałów e-learningowych ale poszukuję także czegoś do druku.

- Cisco Wireless LAN Fundamentals (CWLF)
- Cisco Wireless LAN Advanced Topics (CWLAT)

Z góry dziękuję.
Cos czuje ze bedzie reprymenda... o ile peper nie spi :wink:

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#38

#38 Post autor: marcins »

ja nie spie..

dominik81

#39

#39 Post autor: dominik81 »

Jeżeli ktoś udostępnia materiały szkoleniowe w wersji papierowej w żaden sposób nie łamie prawa.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#40

#40 Post autor: marcins »

zapytales o :
Poszukuję materiałów do poniższych kursów, mam dostęp do materiałów e-learningowych ale poszukuję także czegoś do druku.

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#41

#41 Post autor: luka »

marcins pisze:zapytales o :
Poszukuję materiałów do poniższych kursów, mam dostęp do materiałów e-learningowych ale poszukuję także czegoś do druku.
oooooco chodzi?
czyli jak ktos napisze jakis dokument dotyczacy CWLF i udostepni to publicznie w sieci a ktos inny to sciagnie do druku to jest zlamanie prawa?

stefanx
wannabe
wannabe
Posty: 314
Rejestracja: 24 mar 2005, 16:08
Lokalizacja: Zurych

#42

#42 Post autor: stefanx »

..pewnie jakby CCIE.pl nie bylo podane jako link na wiki to by admini mniejsza uwage przykladali do NDA :P

no offence :P

Awatar użytkownika
krzysiek
inner circle
inner circle
Posty: 493
Rejestracja: 28 maja 2004, 23:23
Kontakt:

#43

#43 Post autor: krzysiek »

stefanx pisze:..pewnie jakby CCIE.pl nie bylo podane jako link na wiki to by admini mniejsza uwage przykladali do NDA :P
a co ma piernik do wiatraka?

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#44

#44 Post autor: sebu »

krzysiek pisze: a co ma piernik do wiatraka?
zawsze zastanawiało mnie to powiedzenie... wszak w wiatraku mielą ziarno, robią mąkę, a z mąki pierniki... :wink:
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#45

#45 Post autor: marcins »

ad. luka: oboje dobrze wiemy ( i nie tylko my ) o co chodzilo zwlaszcza w kontekscie mat. e-learning.
jesli byc napisal "potrzebuje notatek/opracowan nt w/w egzaminow" bylo by ok.

ad. stefan: wiki nie wiki. o ile wiem kazdy moze wyedytowac takie wiadomosci, wiec absolutnie mi nie zalezy na tym aby byla strona..

forum jest _bardzo_ liberalne i prawie w ogole nie moderujemy postow, czy wycinamy. i takich zasad sie trzymajmy. nie popieram piractwa, kombinatorstwa, cwaniactwa bo polska to wlasnie kraj w wiekszosci opanowanych przez malych cwaniakow.
chcialbym aby na forum byli ludzie ktorzy repezentuja poziom _ponad_ takim podejsciem, aby zasady byly jasne i przestrzegane. aby bylo postrzegane jako zrodlo wiadomosci profesjonalnych. Do tej pory ( w sumie to juz niedlugo bedzie 3 lata ) udawalo sie to. I sie to nie zmieni..

pozdrawiam, no offence.

ps. sebu dal kiedys dobry link o kursach dostepnych w IEEE - koszty znikome, a wiadomosci duzo - ROI b. dobry wiec ;)

ODPOWIEDZ