DCUFI 642-992 egzamin.

Pytanie dt. specjalizacji partnerskich CQS
Wiadomość
Autor
martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

DCUFI 642-992 egzamin.

#1

#1 Post autor: martino76 »

Witam,


Czy, ktos podchodzil do tego egzaminu i moze sie podzielic refleksjami? Jestem, po szkoleniu i zastanawiam sie co jescze warto bylo by przeczytac oprocz SG oraz NX-OS cisco press.

Pozdrawiam

Marciin

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#2

#2 Post autor: em_er »

Ja może nie odpowiem na Twoje pytanie, ale skorzystam z okazji...
Gdzie byłeś na tym szkoleniu i jak je oceniasz?

Czy wiedzę o MDSach czy generalnie Storage należałoby traktować jako wymaganie wstępne dla tego szkolenia?

martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

#3

#3 Post autor: martino76 »

em_er pisze:Ja może nie odpowiem na Twoje pytanie, ale skorzystam z okazji...
Gdzie byłeś na tym szkoleniu i jak je oceniasz?

Czy wiedzę o MDSach czy generalnie Storage należałoby traktować jako wymaganie wstępne dla tego szkolenia?
Byłem na szkoleniu w CSH i oceniam je bardzo dobrze. Nie miałem większych zastrzeżeń, wiedza prowadzącego była naprawdę rzetelna i umiał przekazać ja słuchaczom. Jeden mały minus to, że dostęp do remote laba był tylko do 17, wiec nie można było sobie polabować z domu, ale jeśli masz dostęp do sprzętu to spokojnie sobie to nadrobisz:)

Jeśli chodzi o druga cześć twojego pytania, to wiedza z FC oraz MDSow jest napewno dużym plusem, aczkolwiek nie jest, jakos specjalnie wymagana.

Pozdrawiam

Marcin

emmasam
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2014, 13:22
Lokalizacja: usa

#4

#4 Post autor: emmasam »

Zgadzam się z xal. Przejście instalacji, trochę praktyki w administracji i egzamin jest wtedy łatwiejszy.
Join *LameKing* 1z0-051 exam online training to pass Miller College dumps in easy and fast way. Download the IFPUG dumps to pass the real test on first try.

ODPOWIEDZ