specjalizacje partnetow cisco - pytanko

Pytanie dt. specjalizacji partnerskich CQS
Wiadomość
Autor
lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#16

#16 Post autor: lbromirs »

peper pisze:Więksi partnerzy też lubią uaktualniać swoją wiedzę a przy okazji wpaść pomęczyć swojego kanałowego o rzeczy które zalegają na stosie TODO u niego :) No i na pizze :P
Więksi partnerzy to w ogóle! Czasem nawet ich pracownicy wyjeżdżają sobie na niewyobrażalnie długie urlopy w niewyobrażalne miejsca i męczą pracowników innych firm pocztówkami :)

Maćko
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:50

#17

#17 Post autor: Maćko »

lbromirs pisze:(...)
Firma stając się Selectem wystarczy że odnowi raz na rok swój status (odświeżając egzaminy poszczególnych osób) i to wystarczy. Nikt nie 'wymaga' od nikogo uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach - choć oczywiście opiekunowie partnerów chcą żeby Ci pojawiali się na spotkaniach uaktualniających ich wiedzę.
Jagmyn pisze:Przed przystapieniem do programu bylem na szkoleniu w Cisco, tam mowiono ze program ma same zalety, nikt nie wspomnial o wymaganiach stawianych PO uzyskaniu statusu selecta
Nie ma żadnych wymagań.
Głupio z Tobą dyskutować ale coś mi się wydaje, że oficjalnie CSA są obowiązkowe dla Selectów/Premierów.

Awatar użytkownika
weis
wannabe
wannabe
Posty: 1450
Rejestracja: 28 cze 2007, 11:15

#18

#18 Post autor: weis »

Przynajmniej opiekunowie tak sprawę przedstawiają, że ktoś MUSI być na każdym CSA ;)
Fire, aim, ready!

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#19

#19 Post autor: lbromirs »

Maćko pisze:
lbromirs pisze:Nie ma żadnych wymagań.
Głupio z Tobą dyskutować ale coś mi się wydaje, że oficjalnie CSA są obowiązkowe dla Selectów/Premierów.
Dyskutować można zawsze :)

To napiszę oficjalnie: dla Partnerów Select obowiązujące kryteria znajdują się na tej stronie: http://cisco.com/web/partners/program/c ... ments.html i jest to jedyna oficjalna wykładnia tego czego Cisco od Partnera wymaga a czego nie.

Nie ma tam 'uczestnictwo w konferencjach CSA'. Nie ma tam również jednak wymogów innych - np. w szczególności zobowiązania sprzedaży Cisco za konkretną kwotę/etc. Sami zatem rozumiecie, że oprócz tego co jest wymagane, staramy się dostarczać Wam dodatkowych narzędzi i przede wszystkim wiedzy jak sobie dawać radę na rynku. Dla Partnerów Select unikalną szansą spotkania w większym gronie jest właśnie CSA.

Stąd z punktu widzenia opiekuna kanałowego uczestnictwo w CSA jest dla Partnera Select bardzo istotne - ale nie ma takiego wymogu z punktu widzenia programu.

Howgh!

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#20

#20 Post autor: em_er »

a tak wogole co macie przeciwko CSA? :)

Ja bylem raz i impreza byla bardzo sympatyczna ;)

Niestety pracujac w obecnej firmie nie moge uczestniczyc w CSA, ale gdybym mial taka mozliwosc, chetnie bym pojechal.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#21

#21 Post autor: Kyniu »

em_er pisze:a tak wogole co macie przeciwko CSA? :)
Coś by się znalazło :-)
em_er pisze:Ja bylem raz i impreza byla bardzo sympatyczna ;)
Ja na prawie wszystkich i teraz tez jadę ale traktuję to jako okazję do spotkania ze znajomymi i przerywnik w codziennym młynie.

Kyniu

Jagmyn
wannabe
wannabe
Posty: 98
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:56
Kontakt:

#22

#22 Post autor: Jagmyn »

Jeden maly cytat z maila od Cisco do partnera w sprawie Cisco Sales Academy:
Przypominamy, że dla Partnerów Select oraz Premier szkolenie jest obowiązkowe!!!
Bede tam, nie zmienia to faktu ze gdzies jest niespojnosc (miedzy tym co pisal Lukasz Bromirski, a tym co Cisco w mailu) :)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#23

#23 Post autor: lbromirs »

Jagmyn pisze:Jeden maly cytat z maila od Cisco do partnera w sprawie Cisco Sales Academy:
Przypominamy, że dla Partnerów Select oraz Premier szkolenie jest obowiązkowe!!!
Bede tam, nie zmienia to faktu ze gdzies jest niespojnosc (miedzy tym co pisal Lukasz Bromirski, a tym co Cisco w mailu) :)
:)

Zawartość tego maila była długo dyskutowana, ale poszedł tak jak poszedł. No nic, nie będę już mieszał. Słuchajcie opiekunów i bądźcie grzeczni. Latajcie nisko i powoli. Ja tu tylko sprzątam.

rimowals
wannabe
wannabe
Posty: 617
Rejestracja: 11 mar 2008, 22:47

#24

#24 Post autor: rimowals »

Jagmyn pisze:Bede tam, nie zmienia to faktu ze gdzies jest niespojnosc (miedzy tym co pisal Lukasz Bromirski, a tym co Cisco w mailu) :)
Ale w czym problem... ja bym proponowal przeczytac umowe, ktora sie podpisalo z Cisco (jakas chyba byc musiala?), jesli jest tam cos o obowiazkowych platnych szkoleniach to sprawa jest jasna, w przeciwnym wypadku... tez jest jasna ;-)

ODPOWIEDZ