3com okres Gwarancji

wszystko inne - NIE licząc sprzętu typu SOHO!!!
Wiadomość
Autor
nowy88
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2008, 11:55

3com okres Gwarancji

#1

#1 Post autor: nowy88 »

Witajcie

Mam kilka sztuk uszkodzonych 3Com® SuperStack® 3 Switch 3200 Baseline. Zamawiane były one kiedyś przez kogoś i gdzieś:] zapewne w setkach sztuk w mojej firmie.
Jednak nie posiadam do nich kart gwarancyjnych. Mam pytanie: ile wynosi okres gwarancyjny dla tego typu sprzętu? Na tronie 3 Com-a nie mogę doszukać się informacji dotyczącej okresu gwarancji. 3com nie odpowiada, z jednego źródła słyszę iż wynosi ona 5 lat z innych że dożywotnio. Jak to w końcu jest?

Pozdrawiam

nowy88
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2008, 11:55

Re: 3com okres Gwarancji

#2

#2 Post autor: nowy88 »

nowy88 pisze:Witajcie

Mam kilka sztuk uszkodzonych 3Com® SuperStack® 3 Switch 3200 Baseline. Zamawiane były one kiedyś przez kogoś i gdzieś:] zapewne w setkach sztuk w mojej firmie.
Jednak nie posiadam do nich kart gwarancyjnych. Mam pytanie: ile wynosi okres gwarancyjny dla tego typu sprzętu? Na tronie 3 Com-a nie mogę doszukać się informacji dotyczącej okresu gwarancji. 3com nie odpowiada, z jednego źródła słyszę iż wynosi ona 5 lat z innych że dożywotnio. Jak to w końcu jest?

Pozdrawiam
Odpowiedź od 3 com:

Uprzejmie informuję, iż gwarancja Lifetime oznacza gwarancję dożywotnią ograniczoną, tj. do 5-ciu lat po wycofaniu urządzenia z produkcji.

Hmm ja czegoś tu nie rozumiem :]

Awatar użytkownika
FrozenShadoow
wannabe
wannabe
Posty: 203
Rejestracja: 06 paź 2005, 23:06

Re: 3com okres Gwarancji

#3

#3 Post autor: FrozenShadoow »

nowy88 pisze:
nowy88 pisze:Witajcie

Mam kilka sztuk uszkodzonych 3Com® SuperStack® 3 Switch 3200 Baseline. Zamawiane były one kiedyś przez kogoś i gdzieś:] zapewne w setkach sztuk w mojej firmie.
Jednak nie posiadam do nich kart gwarancyjnych. Mam pytanie: ile wynosi okres gwarancyjny dla tego typu sprzętu? Na tronie 3 Com-a nie mogę doszukać się informacji dotyczącej okresu gwarancji. 3com nie odpowiada, z jednego źródła słyszę iż wynosi ona 5 lat z innych że dożywotnio. Jak to w końcu jest?

Pozdrawiam
Odpowiedź od 3 com:

Uprzejmie informuję, iż gwarancja Lifetime oznacza gwarancję dożywotnią ograniczoną, tj. do 5-ciu lat po wycofaniu urządzenia z produkcji.

Hmm ja czegoś tu nie rozumiem :]
A czego tu nie rozumieć masz wsparcie techniczne/gwarancyjne do czasu zakonczenia produkcji danej serii/modelu plus 5 lat :)
Nie wyrażaj małej rzeczy w wielu słowach, lecz wielką w niewielu

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: 3com okres Gwarancji

#4

#4 Post autor: gryglas »

nowy88 pisze:
Odpowiedź od 3 com:

Uprzejmie informuję, iż gwarancja Lifetime oznacza gwarancję dożywotnią ograniczoną, tj. do 5-ciu lat po wycofaniu urządzenia z produkcji.

Hmm ja czegoś tu nie rozumiem :]
Gwarancja dożywotnia ważna jest w czasie kiedy urządzenie jest produkowane.
Jeżeli produkcja zostanie zakończona ( zastąpi go nowy model ) od tego momentu masz 5 lat.
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

ODPOWIEDZ