checkpoint

wszystko inne - NIE licząc sprzętu typu SOHO!!!

Moderatorzy: mikrobi, garfield, gangrena, Seba, aron

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE

checkpoint

#1 Post autor: kktm » 18 kwie 2007, 15:11

Czy jest możliwość scrackowania CheckPointa. Najlepiej NGX R60?
Udało się komuś?
"Trust no one"

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin

#2 Post autor: Seba » 18 kwie 2007, 17:00

Ale chcesz scrakowana wersje uzywac? Czy tylko do testow? Jak kojarze byla zawsze dostepna licencja eval na tydzien czy dwa na uzywanie... Chyba 15 dni.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE

#3 Post autor: kktm » 18 kwie 2007, 18:45

Seba pisze:Ale chcesz scrakowana wersje uzywac? Czy tylko do testow? Jak kojarze byla zawsze dostepna licencja eval na tydzien czy dwa na uzywanie... Chyba 15 dni.
15 dni to za malo :).

Z doświadczenia wiem, że można cofać datę- przynajmniej w R54 się tak dało- ale najlepiej jakby to był full.
"Trust no one"

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe

#4 Post autor: Sofcik » 18 kwie 2007, 20:00

Kiedyś w sieci widziałem cracka do NG. Ale osobiście chyba bym nie ryzykował używania w jakimkolwiek środowisku nieizolowanym używania crackowanych takich produktów. Nawet do testów :D
A nie możesz po prostu wystąpić do CheckPointa o wersję testową na firmę w której pracujesz? Napisz, że zastanawiacie się nad zakupem oprogramowania i chcecie przetestować dogłębnie ich produkt i sprawdzić czy funkcjonalność tego softu w 100% spełnia wasze oczekiwania - myślę że nie powinni się zbytnio wzdragać przed udostepnieniem Ci np wersji 60 dniowej.
W ostateczności możesz co 15 dni reinstallować - ale to średni pomysł wg mnie :/

--
Pozdrawiam
Piotrek

Awatar użytkownika
kktm
CCIE
CCIE

#5 Post autor: kktm » 18 kwie 2007, 20:18

Sofcik pisze:Kiedyś w sieci widziałem cracka do NG. Ale osobiście chyba bym nie ryzykował używania w jakimkolwiek środowisku nieizolowanym używania crackowanych takich produktów. Nawet do testów :D
A nie możesz po prostu wystąpić do CheckPointa o wersję testową na firmę w której pracujesz? Napisz, że zastanawiacie się nad zakupem oprogramowania i chcecie przetestować dogłębnie ich produkt i sprawdzić czy funkcjonalność tego softu w 100% spełnia wasze oczekiwania - myślę że nie powinni się zbytnio wzdragać przed udostepnieniem Ci np wersji 60 dniowej.
W ostateczności możesz co 15 dni reinstallować - ale to średni pomysł wg mnie :/

--
Pozdrawiam
Piotrek
No wszystko wiadomo, ale ..
to na mojego PC :)- nie ma to jak profesjonalny domowy firewall z logami , trackerami, smartdefensami, flodgatami i innymi takimi.
Przecież nie mogę mieć na swoim kompie jakiegos badziewia jak "zapora windows"

A tak naprawdę to idea jest taka ze kiedyś bardzo pobieżnie poznałem CP no i jak bede uzywał go do zabawy na swoje potrzeby to zawsze coś w głowie zostanie, a i komputer bezpieczniejszy :)

Cracka znalazlem do 4.1 ale to juz staroć.
"Trust no one"

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe

#6 Post autor: Sofcik » 19 kwie 2007, 07:24

kktm pisze:
No wszystko wiadomo, ale ..
to na mojego PC :)- nie ma to jak profesjonalny domowy firewall z logami , trackerami, smartdefensami, flodgatami i innymi takimi.

A tak naprawdę to idea jest taka ze kiedyś bardzo pobieżnie poznałem CP no i jak bede uzywał go do zabawy na swoje potrzeby to zawsze coś w głowie zostanie, a i komputer bezpieczniejszy :)
Nie żartuj sobie że zamiast np Kerio czy Comodo chcesz na kompie do domowych prac posadzić CP :D To jak armata na wróbla. No i chyba CP NG troszkę do innych celów służy niż Kerio/Comodo :D

--
Pozdrawiam
Piotrek

Awatar użytkownika
enceladus
inner circle
inner circle

#7 Post autor: enceladus » 19 kwie 2007, 13:28

Zawsze możesz kupić ZoneAlarm :) teraz to produkt CheckPoint-a :)
<: Enceladus :>

Awatar użytkownika
wowtek
wannabe
wannabe
Kontakt:

#8 Post autor: wowtek » 24 kwie 2007, 11:02

kktm pisze: No wszystko wiadomo, ale ..

Cracka znalazlem do 4.1 ale to juz staroć.
Heh... coż niema jak "zdrowe" podejście do tematu.
Sam miałem podobną idee... żeby zamienić sobie swój samochód na własną lokomotywę bo i to i to jeździ a ile mocy....

Jeśli chodzi o testowanie CP to dostępne są wersje EVAL na 30 dni do dostania u dystrybutorów. Jakby ktoś poważnie potrzebował niech się zgłosi do mnie ewentualnie.

ODPOWIEDZ