Packet Tracer - Bardzo pilne !!!!!!!!!!!!!

VIRL, Dynamips, Boson NetSim, Packet Tracert, Olive, UNL, EVE-NG
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#16

#16 Post autor: Seba »

@marcin_stawski Dostales ostrzezenie za obrazanie innego uzytkownika i tyle w temacie. Nie ma to zwiazku z watkiem jako takim.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#17

#17 Post autor: magda22 »

ohh
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 15:56 przez magda22, łącznie zmieniany 1 raz.

horac

#18

#18 Post autor: horac »

magda22 pisze:nie każdy jest taki jak Ty .... niektórzy są tacy, że pomogą człowiekowi w potrzebie :) ja tylko proszę o zwykły instruktarz ..
Co innego pomoc, a co innego za raczke prowadzic, ja tu widze czyste lenistwo.


btw: Mam nadzieje ze uzywasz PT w ramach akademii Cisco, jezeli nie... jest to nielegalne.

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#19

#19 Post autor: magda22 »

mhm
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 15:55 przez magda22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#20

#20 Post autor: domin »

magda22 pisze:tak używam go do cisco
Ehhh chodzi tutaj w ramach czego go uzywasz. Jesli nie jestes studentka Akademi Cisco to nie masz prawa uzywac Packet Tracer'a - o to chodzilo koledze horac'emu
.ılı..ılı.

Lesion
wannabe
wannabe
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

#21

#21 Post autor: Lesion »

magda22 pisze:tak właśnie pokazuję projekt jaki mam zrobić kliknij w link i powiedz mi co po kolei mam robic proszę :) http://turboupload.com/061z8ld5570g z góry dziękuję
jaki masz dokladnie problem, zaprojektowanie adresacji ? uruchomienie routingu?

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#22

#22 Post autor: asp »

magda22 pisze:nie każdy jest taki jak Ty .... niektórzy są tacy, że pomogą człowiekowi w potrzebie :) ja tylko proszę o zwykły instruktarz ..
Na forum jest wiele osób, które z pewnością chętnie pomogą/doradzą/wskażą pomocne linki. Wystarczy zacząć zadawać bardziej lub mniej precyzyjne pytania odnośnie konkretnego problemu realizując swój projekt.
Na forum jest też dział kariera gdzie można np dać ogłoszenie w sprawie płatnych korepetycji /zlecenia wykonania projektu.

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#23

#23 Post autor: magda22 »

uruchomienie routingu właśnie ... z adresacją też mam problem bo nie wiem co do czego ...

horac

#24

#24 Post autor: horac »

magda22 pisze:uruchomienie routingu właśnie ... z adresacją też mam problem bo nie wiem co do czego ...
do ksiazek kobieto albo do akademii, topik do zamkniecia imo

Awatar użytkownika
marcin_stawski
wannabe
wannabe
Posty: 77
Rejestracja: 20 mar 2005, 20:34

#25

#25 Post autor: marcin_stawski »

horac pisze:
magda22 pisze:uruchomienie routingu właśnie ... z adresacją też mam problem bo nie wiem co do czego ...
do ksiazek kobieto albo do akademii, topik do zamkniecia imo
Horac uważaj, bo jeszcze dostaniesz za takie słowa ostrzeżenie :mrgreen:

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#26

#26 Post autor: magda22 »

przebywałam/em w różnych krajach ale takiej mentalności nie widziałam... ahh ta Polska ...

horac

#27

#27 Post autor: horac »

marcin_stawski pisze:
horac pisze:
magda22 pisze:uruchomienie routingu właśnie ... z adresacją też mam problem bo nie wiem co do czego ...
do ksiazek kobieto albo do akademii, topik do zamkniecia imo
Horac uważaj, bo jeszcze dostaniesz za takie słowa ostrzeżenie :mrgreen:
Nie widze nic obrazliwego w mowieniu komus aby laskawie zagladnal do ksiazek/dokumentacji ktorych jest pod dostatkiem, zamiast robic postepy w wypisywaniu pod wzgledem ilosci slowa "nie wiem"

horac

#28

#28 Post autor: horac »

magda22 pisze:przebywałam/em w różnych krajach ale takiej mentalności nie widziałam... ahh ta Polska ...
Tak to jest Polska, tu sie trzeba uczyc, nie widze nic w tym zlego, moze dlatego jestesmy jako narod w czolowce specjalistow w branzy IT na swiecie.

sobolaqe1
wannabe
wannabe
Posty: 647
Rejestracja: 15 lut 2008, 11:09

#29

#29 Post autor: sobolaqe1 »

magda22 pisze:przebywałam/em w różnych krajach ale takiej mentalności nie widziałam... ahh ta Polska ...
naprawde, czas ktory poswiecilas tutaj na forum na bezsensowne dyskusje z innymi uzytkownikami(ktorzy maja racje), w zupelnosci wystarczyl by na ogarniecie podstawowej wiedzy w temacie o ktory pytasz.

pierwszy lepszy tutorial z PT i masz wszystkie potrzebne informacje.

ale jak widze wolisz marudzic i czekac az ktos ci da rozwiazanie na tacy niz sie zabrac do roboty sama.

bardzo roszczeniowa postawa, w pracy samemu trzeba myslec i pracowac a nie wyreczac sie innymi. na forum szuka sie pomocy a nie kogos kto zrobi cos za ciebie.

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#30

#30 Post autor: magda22 »

tutoriale bardzo mi pomogły teraz bdę działać dalej :) chcę zagłębiać tajniki może i tym że pogrzebię w tym będę drugim Bill'em Gates'em haha ;p

Zablokowany