Packet Tracer - Bardzo pilne !!!!!!!!!!!!!

VIRL, Dynamips, Boson NetSim, Packet Tracert, Olive, UNL, EVE-NG
Wiadomość
Autor
magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

Packet Tracer - Bardzo pilne !!!!!!!!!!!!!

#1

#1 Post autor: magda22 »

Czy mogłabym prosić kogoś o napisanie wszystkich komend i dołączeniu jakichkolwiek notatek z Packet Tracera ?
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 12:34 przez magda22, łącznie zmieniany 2 razy.

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#2

#2 Post autor: magda22 »

i jeszcze jedno jak połączyć prawidłowo ze sobą 2 routery R1 i R2 jak zrobić żeby ze sobą korespondowały? wszystkie info o Packet Tracerze mile widziane

Awatar użytkownika
Cinek
wannabe
wannabe
Posty: 83
Rejestracja: 18 mar 2010, 20:55

#3

#3 Post autor: Cinek »

z tymi wszystkimi komendami rozumiem ze to żart. Co do reszty Twojego zapytania : google -> packet tracer tutorial. aa, no i zmien nazwe tematu na cos bardziej logicznego

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#4

#4 Post autor: magda22 »

a właśnie że nie żart ... bo potrzebuję tego

Lesion
wannabe
wannabe
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

#5

#5 Post autor: Lesion »

magda22 pisze:a właśnie że nie żart ... bo potrzebuję tego
na youtube masz tutoriale http://www.youtube.com/watch?v=WRDVZpyIBpk wystarczy poszukac, znajdziesz tam podstawy

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#6

#6 Post autor: magda22 »

ale nie znajdę krok po kroku jak się robi wszystkie polecenia bo przejrzałam to jak podłącza się do siebie routery serialem jak skonfigurować trzeba wszystko ....

House
wannabe
wannabe
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2009, 15:13

#7

#7 Post autor: House »

magda22 pisze:ale nie znajdę krok po kroku jak się robi wszystkie polecenia bo przejrzałam to jak podłącza się do siebie routery serialem jak skonfigurować trzeba wszystko ....
Wszystkie?

P.S.
Jakiś projekt masz na zaliczenie?

Lesion
wannabe
wannabe
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

#8

#8 Post autor: Lesion »

masz cisco faq http://bromirski.net/projekty/cisco_faq ... aq_pl.html

reszta to własna praca i podstawy

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#9

#9 Post autor: magda22 »

tak właśnie pokazuję projekt jaki mam zrobić kliknij w link i powiedz mi co po kolei mam robic proszę :) http://turboupload.com/061z8ld5570g z góry dziękuję

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#10

#10 Post autor: magda22 »

z tym, że każdy komputer ma mieć innej klasy IP

Awatar użytkownika
marcin_stawski
wannabe
wannabe
Posty: 77
Rejestracja: 20 mar 2005, 20:34

#11

#11 Post autor: marcin_stawski »

magda22 pisze:tak właśnie pokazuję projekt jaki mam zrobić kliknij w link i powiedz mi co po kolei mam robic proszę :) http://turboupload.com/061z8ld5570g z góry dziękuję
TU BYL KOMENTARZ

EDIT Komentarz nie na miejscu. Ostrzezenie za obrazanie innych uczestnikow forum.
Seba
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 12:59 przez marcin_stawski, łącznie zmieniany 1 raz.

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#12

#12 Post autor: magda22 »

najlepiej powiedzieć żeby kobieta wracała do kuchni .... bo kobiety od tego są prawda? bo faceci nie chcą się dzielić wiedzą ... zawsze chcą pokazać swoją wyższość ... ja tylko proszę o podstawowe info a nie o tajniki ...

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#13

#13 Post autor: Seba »

magda22 pisze:najlepiej powiedzieć żeby kobieta wracała do kuchni .... bo kobiety od tego są prawda? bo faceci nie chcą się dzielić wiedzą ... zawsze chcą pokazać swoją wyższość ... ja tylko proszę o podstawowe info a nie o tajniki ...
Wszystkie potrzebne informacje sa dostepne m.in. w miejscach ktore zostaly wskazane w tym watku. Teraz musisz sie troche wysilic i poprostu tam zajrzec.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

magda22
rookie
rookie
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2010, 09:27

#14

#14 Post autor: magda22 »

n/c
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 15:56 przez magda22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marcin_stawski
wannabe
wannabe
Posty: 77
Rejestracja: 20 mar 2005, 20:34

#15

#15 Post autor: marcin_stawski »

magda22 pisze:najlepiej powiedzieć żeby kobieta wracała do kuchni .... bo kobiety od tego są prawda? bo faceci nie chcą się dzielić wiedzą ... zawsze chcą pokazać swoją wyższość ... ja tylko proszę o podstawowe info a nie o tajniki ...
1. Nie wierzę, że nie ma do Packet Trackera żadnego dołączonego manuala. Jeśli to nie jest lenistwo to jak to nazwać?
2. Lesion podał Ci link do tutoriali, a Ty "podziękowałaś" mu stwierdzeniem, że potrzebujesz wszystko krok po kroku. Jeżeli masz problem z tak prostym oprogramowaniem jak PT, to mój komentarz jest jak najbardziej słuszny (Seba, ciekawe czy zareagowałbyś w identyczny sposób gdyby nazwa usera nie wskazywała na kobietę...) tym bardziej, że wykazujesz postawę roszczeniową.
3. Zapewne jest to projekt, ale na pewno nie na zaliczenie: rok szkolny zaczyna się od września, rok akademicki od października. Kursy powtórkowe są we wrześniu... Zakładam, że ten projekt to komercja. Tym bardziej mierżą mnie pretensjonalne wypowiedzi usera magda22.
4. Seba, podziel się zatem wiedzą z userem magda22 i, jak wynika z Jego oczekiwań, zrób wszystko za niego. Daj znać jak skończysz - wiele osób podziękuje Ci za pogłębianie beznadziejnego stanu rynku pracy w Polskim IT.
5. Albo ktoś wreszcie zdecyduje się na adekwatne reakcje na tego typu posty, albo handel warzywami na straganie będzie już niedługo bardziej opłacalny.

Zablokowany