Z moich produkcji - Multiple Areas OSPF

Problemy związane z routingiem
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

Z moich produkcji - Multiple Areas OSPF

#1

#1 Post autor: peper »

W bólach bo w bólach (czyli nie chciało się bo słońce, ciepło, woda itp.) ale powstał kolejny dokumencik, tym razem o wieloobszarowym OSPF. Chwilowo darowałem sobie tworzenie opisów praktycznych, skupię się na samej teorii. Za dużo czasu na to się poświęcało a w takim tempie to BSCI zdałbym w grudniu. Kolejny w planie jest IS-IS

http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~peper/index.php?site=docs

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#2

#2 Post autor: marcins »

a nie chcesz tego wszystkiego miec na ccie.pl ;) noi mailik na ccie.pl ;)

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

#3

#3 Post autor: peper »

Może będę inny, ale osiągnąłem już to za czym goniłem jak byłem młody, czyli własna domenka i własny serwerek. Więc nowy mail nie jest już czymś nad czym bym skakał, szczególnie, że praktycznie używam tylko domowego i uczelnianego maila. Nawet w Chipie mam tylko alias do domowego konta bo nie chciałoby mi się sprawdzać n-tej skrzynki pocztowej, a jako redaktor mam tam taki obowiązek.

Jak chcesz to możesz spokojnie podlinkować stronę z tekstami gdzieś na ccie.pl. Duplikowanie tekstów to raczej nie jest dobry pomysł, gdyż musiałbym pamiętać by nowe wersje dokumentów wrzucać i na swoją strone i na ccie.pl. Albo można co innego wymyśleć, tylko nie mam jeszcze do tego głowy bo właśnie wstałem i jeszcze jasno nie myślę :)

ODPOWIEDZ