Uptime

Problemy związane ze switchingiem
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kaneda
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2010, 01:10

Uptime

#1

#1 Post autor: kaneda »

Nie wiem czy jest podobny temat ale postanowilem, że zalołożę, bo jak na cisco to chyba bardzo dobry uptime:

ROM: Bootstrap program is C3550 boot loader

XXX uptime is 11 years, 48 weeks, 5 days, 5 hours, 35 minutes



:D

Mam screena naturalnie.

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#2

#2 Post autor: frontier »

Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

horac

#3

#3 Post autor: horac »

No wszystko fajnie, ale jak ci padnie c3550 to End of Support itp. W sumie to sie dziwie nawet ze to jeszcze dziala gdzies w produkcji + pomijam temat zwiazany z jakimis testami niezawodonosci chociaz raz w roku ;]

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#4

#4 Post autor: lbromirs »

horac pisze:No wszystko fajnie, ale jak ci padnie c3550 to End of Support itp. W sumie to sie dziwie nawet ze to jeszcze dziala gdzies w produkcji + pomijam temat zwiazany z jakimis testami niezawodonosci chociaz raz w roku ;]
Jest masa 3550 na świecie w najdziwniejszych miejscach - z dostępowych przełączników była to z tego co pamiętam jedna z najliczniejszych serii wyprodukowanych przez Cisco. Mogę się zakręcić za jakimiś dobrymi statystykami.

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uptime

#5

#5 Post autor: garfield »

kaneda pisze:Nie wiem czy jest podobny temat ale postanowilem, że zalołożę, bo jak na cisco to chyba bardzo dobry uptime:

ROM: Bootstrap program is C3550 boot loader

XXX uptime is 11 years, 48 weeks, 5 days, 5 hours, 35 minutes



:D

Mam screena naturalnie.
Pogratulowac instalacji elektrycznej :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

Re: Uptime

#6

#6 Post autor: mihu »

kaneda pisze:Nie wiem czy jest podobny temat ale postanowilem, że zalołożę, bo jak na cisco to chyba bardzo dobry uptime:

ROM: Bootstrap program is C3550 boot loader

XXX uptime is 11 years, 48 weeks, 5 days, 5 hours, 35 minutes
robi wrazenie, jeszcze troche i uptimy beda "starsze" niz niektorzy inzynierzy. Ale przy takich przypadkach jesli klient chce upgrade softu (oczywiscie jesli jeszcze jest:) ) warunkiem bylby wczesniejszy reboot w celu sprawdzenia czy urzadzenie sie podniesie samo z siebie
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

ODPOWIEDZ