ASA Firepower URLFiltering - HTTPS reset

Problemy z zakresu security (VPN, firewall, IDS/IPS itp.)
Wiadomość
Autor
leonidas
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2015, 13:06

ASA Firepower URLFiltering - HTTPS reset

#1

#1 Post autor: leonidas »

Cześć,
Mam problem z firepowerem na ASA5506x, kupiliśmy licencję URL skonfigurowaliśmy sobie rózne filtry na fb, yt i inne strony dla różnych sieci i adresów.
Pojawił się jednak problem z niektórymi stronami które maja byc blokowane "interactive" pojawia się "ERR_CONNECTION_RESET" próbowałem z politykami SSL, ale nie działa.
Mieliście coś takiego, macie jakieś pomysły?



Product Model Cisco Firepower Management Center for VMWare
Software Version 6.0.0.1
Operating System Version 6.0.0


Model: ASA5506
Version: 6.0.0

mihu
wannabe
wannabe
Posty: 762
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:37
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow

Re: ASA Firepower URLFiltering - HTTPS reset

#2

#2 Post autor: mihu »

leonidas pisze:Cześć,
Mam problem z firepowerem na ASA5506x, kupiliśmy licencję URL skonfigurowaliśmy sobie rózne filtry na fb, yt i inne strony dla różnych sieci i adresów.
Pojawił się jednak problem z niektórymi stronami które maja byc blokowane "interactive" pojawia się "ERR_CONNECTION_RESET" próbowałem z politykami SSL, ale nie działa.
Mieliście coś takiego, macie jakieś pomysły?
Czesc Leonidas,

tego jeszcze na FP nie widzialem, ale ja zaczalbym od upgradu FMC/FP przynajmniej do 6.1, a najlepiej do 6.2 i wtedy zaczal debugowac problem (acha sprawdz czy masz supportowany ASA code). Oszczedzi Ci to potem czasu - sam update z 6.0.0. do 6.2.x moze zajac kilka dni i kilkanascie update-ow.
ML
-------------------------------------------------------------------------------------
"Minds are like parachutes, they work best when they are open"

ODPOWIEDZ