Czego używacie do logowania na urządzenia?

Problemy z pozostałymi technologiami (SDH, IronPort, WAAS itp.)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
xal
CCIE
CCIE
Posty: 869
Rejestracja: 06 lip 2006, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

#16

#16 Post autor: xal »

A mógłbyś podać przykład narzedzia, które jest tańsze/darmowe i ma takie możliwości jak SecureCRT?

rysic
wannabe
wannabe
Posty: 297
Rejestracja: 31 lip 2012, 09:16
Kontakt:

#17

#17 Post autor: rysic »

Linux-owa konsola :D
Jak trzeba, to można przełączać się pomiędzy zakładkami i jedną można przeznaczyć na podgląd wklejanego tekstu :P

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#18

#18 Post autor: Kyniu »

xal pisze:A mógłbyś podać przykład narzedzia, które jest tańsze/darmowe i ma takie możliwości jak SecureCRT?
Nie mówię "takie same" ale pozwalające osiągnąć cel i wymieniłem je dosłownie kilka postów wcześniej. Może gdybym siedział w konsoli dzień w dzień po osiem godzin zmieniłbym zdanie ale na razie jest jak jest. W końcu w tym wątku nie chodzi chyba o udowodnianie że "moje jest mojsze" tylko podzielenie się pomysłami i wyrażenie opinii o wskazanych narzędziach.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#19

#19 Post autor: lbromirs »

Kyniu pisze:
xal pisze:A mógłbyś podać przykład narzedzia, które jest tańsze/darmowe i ma takie możliwości jak SecureCRT?
Nie mówię "takie same" ale pozwalające osiągnąć cel i wymieniłem je dosłownie kilka postów wcześniej. Może gdybym siedział w konsoli dzień w dzień po osiem godzin zmieniłbym zdanie ale na razie jest jak jest. W końcu w tym wątku nie chodzi chyba o udowodnianie że "moje jest mojsze" tylko podzielenie się pomysłami i wyrażenie opinii o wskazanych narzędziach.
To prawda, ale zgadzam się z xalem. Mam i pod Windą i na Macu SecureCRT i do długich sesji jest niezastąpiony. Pod Maciem natywny klient (terminal ma przecież zakładki!) a pod Windows oczywiście putty. Czasami wszystko jednocześnie :)

ODPOWIEDZ