potrzebny kabulek ;) Temat rozwiązany

Problemy z pozostałymi technologiami (SDH, IronPort, WAAS itp.)
Wiadomość
Autor
slimak

potrzebny kabulek ;)

#1

#1 Post autor: slimak »

Hej,

Potrzebuje kabulek jego oznaczenie znalazlem jako BTB DB60/DB60 (Kabel Back-To-Back DB60/DCE - DB60/DTE) - czy macie jakies sklepy w Warszawie gdzie w miare tanie go dostane? Lub moze ktos z was ma do sprzedania taki kabelek?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#2

#2 Post autor: marcins »

na allegro ?

te kable bede sciagal ale sory nie wiem kiedy

Awatar użytkownika
WOJO
inner circle
inner circle
Posty: 174
Rejestracja: 05 sie 2003, 20:48
Lokalizacja: Lublin

Re: potrzebny kabulek ;)

#3

#3 Post autor: WOJO »

slimak pisze:Hej,

Potrzebuje kabulek jego oznaczenie znalazlem jako BTB DB60/DB60 (Kabel Back-To-Back DB60/DCE - DB60/DTE) - czy macie jakies sklepy w Warszawie gdzie w miare tanie go dostane? Lub moze ktos z was ma do sprzedania taki kabelek?

Pozdrawiam.
Jeżeli na szybko to mogę polecić klienta (już z nim handlowałem)
http://tinyurl.com/ahgr2
Jeżeli możesz trochę poczekać to chyba niedługo wreszcie ktoś ściągnie większą ilość z USA :-) w normalnych cenach :-)
Pozdrawiam !
WOJO

slimak

#4

#4 Post autor: slimak »

no tak ale mialem nadzieje ze bedzie gdzies taniej niz allegro :wink:

to jak juz bedziesz cos sciagal to napisz na forum moze ktos sie dolaczy

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

Re: potrzebny kabulek ;)

#5

#5 Post autor: peper »

WOJO pisze: Jeżeli możesz trochę poczekać to chyba niedługo wreszcie ktoś ściągnie większą ilość z USA :-) w normalnych cenach :-)
A jedziesz do stanów by je przywieść? Bo z Marcinem narazie doszliśmy, że dołożą nam na nie conajmniej 22% VATu jak nie coś więcej. Tak wogóle to przez urząd celny i te wszystkie durne przepisy zaprzestałem już szukać taniego sprzętu w AU bo tak naprawde to nie wiadomo ile mogą na granicy conajmniej cła dołożyć - podstawą może być wartość zadeklarowana przeze mne jak i wartość nowego urządzenia. Wszystko zależy od celnika. Paranoja.

ODPOWIEDZ