[Kupię] CCNP TSHOOT Oficjalny przewodnik certyfikacji

Wiadomość
Autor
Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

[Kupię] CCNP TSHOOT Oficjalny przewodnik certyfikacji

#1

#1 Post autor: Zomal »

Tak jak w temacie zakupie CCNP TSHOOT Oficjalny przewodnik certyfikacji w języku Polskim.

Posiadam już serię Foundation Library, a tego Przewodnik potraktuje jako lekturę przed snem :P

Cena? Nawet zbliżona do tej z Alledrogo, bo i tak za kilka tygodniu będę musiał kupić książkę :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz_eS
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:43
Lokalizacja: Warsaw

#2

#2 Post autor: Lukasz_eS »

Mam takową. Nie wiem czy ją nawet otwierałem :D . Nawet mam gdzieś płytę. Napisz do mnie na PW jeżeli jesteś zainteresowany.
.ılı..ılı. CCDA, CCNP
JNCIS-SEC, JNCIS-ENT

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#3

#3 Post autor: Zomal »

Lukasz_eS pisze:Mam takową. Nie wiem czy ją nawet otwierałem :D . Nawet mam gdzieś płytę. Napisz do mnie na PW jeżeli jesteś zainteresowany.
Napisałem :)

Ogólnie z doświadczenia wiem, że warto się uczyć z kilku źródeł... U mnie to wyglądało... własnie ten przewodnik certyfikacyjny + foundation library + how to master CCNP + filmiki z INE. Temat wałkowany x razy jakoś trudniej zapomnieć.


Wybaczcie, że z wątku zrobiłem Off Top :P

teknine
wannabe
wannabe
Posty: 85
Rejestracja: 05 mar 2011, 21:20

#4

#4 Post autor: teknine »

Zomal pisze:własnie ten przewodnik certyfikacyjny + foundation library + how to master CCNP + filmiki z INE
Strasznie dużo $$$ wychodzi, chyba że nie wszystko kupujesz. 8)

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#5

#5 Post autor: Zomal »

teknine pisze:
Zomal pisze:własnie ten przewodnik certyfikacyjny + foundation library + how to master CCNP + filmiki z INE
Strasznie dużo $$$ wychodzi, chyba że nie wszystko kupujesz. 8)
Wiem, że strasznie dużo, szczególnie patrząc na fakt, że jestem na dziennych i muszę się sam utrzymywać od 3 lat :]

BTW. Kolega tam wyżej nich mi na PW odpisze, bo póki co nikt nie chce mi książki sprzedać :(

ODPOWIEDZ