[Kupię] D-Link DFE-580TX

Wiadomość
Autor
syriusz
wannabe
wannabe
Posty: 56
Rejestracja: 05 paź 2007, 23:17

[Kupię] D-Link DFE-580TX

#1

#1 Post autor: syriusz »

Jeśli komuś coś podobnego zalega chętnie odkupię po rozsądnej cenie.

btw: Ktoś ma jakieś doswiadczenie/opinie w budowaniu podobnego laba? klik

pozdrawiam

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#2

#2 Post autor: frontier »

Znalazlem tutaj

Ogólnie te karty dosc drogo chodza, nawet jak byla aukcja na ebay to skonczyla sie cos okolo 45 funtów. Nie wiem czy nie lepiej kupic SUNowe karty za 10 funtów czasami chodza, ale PCI Express co moze byc problemem z plyta glówna.

Tak, ja sie zastanawiam nad takim labem... Odradzam USBowe przejsciówki, mi nie chca dzialac a kilka róznych spróbowalem.
Jeden konfig wart więcej niż tysiąc słów

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#3

#3 Post autor: lbromirs »

Każda karta wieloportowa spokojnie pozwoli Ci zapewnić łączność - nie spodziewaj się jakiejś niesamowitej wydajności. Sugerowałbym osobiście Intele, ale nawet Realteki czy inne Broadcomy OEMowe dadzą sobie radę.

konny
wannabe
wannabe
Posty: 166
Rejestracja: 15 lip 2012, 13:45

#4

#4 Post autor: konny »

Do tego podlaczenie zewnetrznych switochow mozesz uzyc karty QUAD firmy ZYNTEX.

Aukja na ebay

Na Allegro znalazlem ta sama ale po 40 zl nie po 60 funtow. Dziwna taka duza roznica przebicia ceny.

Link do Allegro
Karty od ZYNTEX maja jedna wade, sa strasznie dlugie i moga Ci sie nie zmiescic w obudowie.

Zawsze mozna wynajac racka ;-)

syriusz
wannabe
wannabe
Posty: 56
Rejestracja: 05 paź 2007, 23:17

#5

#5 Post autor: syriusz »

Dzięki za wszelkie sugestie i propozycje. Ostatecznie zdecydowałem sie na 2xD-link + 1 Intel PCIe - głównie z racji tego, że przeliczyłem się co do ilości gniazd PCI na płycie. Dla zainteresowanych, konfiguracja tych kart pod linuxem (debian squeeze) ogranicza się tylko do wpiecia ich w szynę i połączenia kabelkami w interesującą nas topologię.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ