[K] Routing TCP/IP vol 1 2nd edition

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
condor
member
member
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2013, 15:10

[K] Routing TCP/IP vol 1 2nd edition

#1

#1 Post autor: condor »

Jak w temacie - kupię w rozsądnej cenie, chętnie Warszawa, ale wysyłka też wchodzi w grę.

Gdyby ktoś miał proszę o kontakt PW

Pozdr

Awatar użytkownika
condor
member
member
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2013, 15:10

#2

#2 Post autor: condor »

Aktualne :)

Awatar użytkownika
Lukasz_eS
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:43
Lokalizacja: Warsaw

#3

#3 Post autor: Lukasz_eS »

Nie mam tej książki, ale jak każdy CCIE wannabe chciałbym ją mieć. Jest nas dwóch. Jakby trafiła się trzecia osoba, to można skorzystać z promocji na Cisco Press i kupić po zniżce 40% .
.ılı..ılı. CCDA, CCNP
JNCIS-SEC, JNCIS-ENT

Awatar użytkownika
Kola
member
member
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2007, 20:46

#4

#4 Post autor: Kola »

Jeżeli książki byłby za sensowne pieniądze to mógłbym się podczepić.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#5

#5 Post autor: Seba »

Sprawdźcie też oferty na Amazon.co.uk, bo może się okazać, że przy dostępnych zniżkach i opcji darmowej przesyłki do PL, wyjdzie to taniej.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Lukasz_eS
wannabe
wannabe
Posty: 109
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:43
Lokalizacja: Warsaw

#6

#6 Post autor: Lukasz_eS »

Właśnie sprawdziłem. Na Cisco Press po zniżce 40% (kup 3, zniżka 40%) wychodzi tyle ile na Amazonie bez zniżki. Różnica jest taka, że na Amazonie po przekroczeniu 25 funtów przesyłka do Polski za darmo. Jeżeli płatność kartą MasterCard to rabat 5 funtów.

Podsumowując, koszt kupna nowego "TCP/TP vol. 1" to około 43,48 funty. Przeliczając z grubsza na złotówki, to wychodzi 200-210 zł za książkę. Na allegro kupno nowej, to koszt 260 zł + przesyłka. Przez Cisco Press trzeba doliczyć transport i pewnie podatek.

Książka nie jest tania, ale myślę, że spokojnie po przestudiowaniu można ją sprzedać za godziwe pieniądze.

Ja się zdecydowałem kupić, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem książek Cisco przez Amazon.co.uk, to proszę o PM.
.ılı..ılı. CCDA, CCNP
JNCIS-SEC, JNCIS-ENT

Awatar użytkownika
wookasch
wannabe
wannabe
Posty: 164
Rejestracja: 03 cze 2009, 16:23
Lokalizacja: Berlin

#7

#7 Post autor: wookasch »

Lukasz_eS pisze:Przez Cisco Press trzeba doliczyć transport i pewnie podatek.
Tak dla informacji, zamawiajac ostatnio w CP nie musialem placic podatku:

Kod: Zaznacz cały

Order Summary
Products in Order	  	2
Merchandise Subtotal	  	$41.99
Shipping and Handling	  	$9.00
Applicable Sales Tax	  	$0.00
Grand Total	  	$50.99

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#8

#8 Post autor: Zomal »

Lukasz_eS pisze: Podsumowując, koszt kupna nowego "TCP/TP vol. 1" to około 43,48 funty. Przeliczając z grubsza na złotówki, to wychodzi 200-210 zł za książkę. Na allegro kupno nowej, to koszt 260 zł + przesyłka. Przez Cisco Press trzeba doliczyć transport i pewnie podatek.
Szukać kolego nie umiesz...
Na BookDepository:
Routing TCP/IP: v. 1 wydanie z 2005 roku za ~42Euro (kurs chyba lepszy niż Funty :roll: )
Routing TCP/IP: v. 2 z 2001 (bo chyba nie było nowszego wydania) za ~41,2Euro. Przesyłka do PL za darmo.

Potwierdzenie:
Obrazek

Próbować szczęścia można na Amazonie, ale kupując używane, czasem za grosze idzie coś dostać, ale trzeba przeglądać oferty. Na Alledrogo książek się nie kupuje ;)

Awatar użytkownika
PioterPL
wannabe
wannabe
Posty: 157
Rejestracja: 16 cze 2007, 20:02
Kontakt:

#9

#9 Post autor: PioterPL »

Hej,

Ja mam vol. I, wydanie z list 2004.

Jakby co jestem z waw-y

Pozdr.,
Piotrek
www.globesolutions.pl - multisejfy, rozmieniarki dla myjni, dyspensery - automatyka dla bankowośći

ODPOWIEDZ