Kupię książkę do CCDP 642-874

Wiadomość
Autor
ouidad
wannabe
wannabe
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2006, 11:09
Lokalizacja: Poland

Kupię książkę do CCDP 642-874

#1

#1 Post autor: ouidad »

cześć
Kupię za rozsądną cenę książkę do Designing Cisco Network Service Architectures (ARCH) 642-874.
pozdrawiam

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: Kupię książkę do CCDP 642-874

#2

#2 Post autor: SQ8UW »

ouidad pisze:cześć
Kupię za rozsądną cenę książkę do Designing Cisco Network Service Architectures (ARCH) 642-874.
pozdrawiam
Witaj,

Wprawdzie nie mam książki, ale chyba warto się zastanowić, aby trochę poczekać, za kilka miesięcy ma zostać wydana książka do nowej wersji ARCH. Sam niestety muszę posiłkować się starą książką + doczytać resztę w sieci aby się przygotować.

Poza książką Jerremy zaktualizować na CBT kurs CCDP o te rzeczy, które doszły (masz za darmo triala na 7 dni, więc nie trzeba wydawać złotówki, aby obejrzeć wszystkie filmiki). Gdzieś miałem w zakładkach zapisany blog, gdzie było wypisane co zostało usunięte (na pewno SAN, E-commerce) a co dodane (IS-IS, SDN, więcej rzeczy związanych z DC). Napisz do mnie to w odpowiedzi Ci już prześle co mam :)

Pozdrawiam

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: Kupię książkę do CCDP 642-874

#3

#3 Post autor: Seba »

Mam wydanie drugie na zbyciu; wstępnie 50pln.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ouidad
wannabe
wannabe
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2006, 11:09
Lokalizacja: Poland

Re: Kupię książkę do CCDP 642-874

#4

#4 Post autor: ouidad »

mam co robić więc czekałem cierpliwie do czerwca - pierwotny termin podany na amazonie. teraz zmienili na sierpień, a mi już się czekać nie chce.
Seba - ok biorę. dalsza część na pm.

ODPOWIEDZ