materiały szkoleniowe JUNIPER

Wiadomość
Autor
jacob
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 24 sty 2016, 16:14

materiały szkoleniowe JUNIPER

#1

#1 Post autor: jacob »

Kupie materiały szkoleniowe JNCIA/JNCIS

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#2

#2 Post autor: SQ8UW »

Odezwij się do mnie, za darmo podzielę się z tobą materiałami z Fast Tracka. Skoro kiedyś były udostępniane za darmo, a teraz nie są to już inna sprawa :D

jacob
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 24 sty 2016, 16:14

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#3

#3 Post autor: jacob »

odezwałem się :)

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#4

#4 Post autor: saiqard »

mówisz o tych materiałach do poszczególnych ścieżek certyfikacyjnych junka? Nie sa już dostępne?
PCNSA PCNSE JNCIP-DC JNCDA JNCIA-SEC JNCIA-JUNOS JNCIA-CLOUD CCNA-RS

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#5

#5 Post autor: SQ8UW »

saiqard pisze: 25 cze 2018, 10:12 mówisz o tych materiałach do poszczególnych ścieżek certyfikacyjnych junka? Nie sa już dostępne?
Tak, Juniper już ponad rok temu zmienił podejście do certyfikacji. Dawniej miałeś 50% zniżki na exam oraz materiały za darmo do JNCIA oraz 3 ścieżek JNCIS. Książki można sobie zamówić, ale to nie jest Cisco Press gdzie Study Guida masz za 50 dolców, lecz płacisz 1000$ za 300 stronicowe materiały do nauki.

Utrzymanie certyfikacji kosztuje obecnie za dużo (w Cisco 1 egzam przedłuża wszystkie ścieżki, dla Junipera tak nie jest). Sam pozwole wygasnąć JNCIP-SP bo szkoda mi 400$ wywalać.

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#6

#6 Post autor: saiqard »

SQ8UW pisze: 26 cze 2018, 14:56
saiqard pisze: 25 cze 2018, 10:12 mówisz o tych materiałach do poszczególnych ścieżek certyfikacyjnych junka? Nie sa już dostępne?
Tak, Juniper już ponad rok temu zmienił podejście do certyfikacji. Dawniej miałeś 50% zniżki na exam oraz materiały za darmo do JNCIA oraz 3 ścieżek JNCIS. Książki można sobie zamówić, ale to nie jest Cisco Press gdzie Study Guida masz za 50 dolców, lecz płacisz 1000$ za 300 stronicowe materiały do nauki.

Utrzymanie certyfikacji kosztuje obecnie za dużo (w Cisco 1 egzam przedłuża wszystkie ścieżki, dla Junipera tak nie jest). Sam pozwole wygasnąć JNCIP-SP bo szkoda mi 400$ wywalać.
To już wiem czemu nie mogłem ostatnio znaleźć tych dokumentów jak próbowałem je ściągnąć. mam nadzieje że gdzieś mi się ostały na dysku, bo kiedyś je pobierałem
PCNSA PCNSE JNCIP-DC JNCDA JNCIA-SEC JNCIA-JUNOS JNCIA-CLOUD CCNA-RS

jacob
wannabe
wannabe
Posty: 53
Rejestracja: 24 sty 2016, 16:14

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#7

#7 Post autor: jacob »

Panowie podbijam temat.
Poszukuje materiałów do JNCIS-SP.

JP-JIR
JP-JSPX
JP-JMV

szczuros1234
wannabe
wannabe
Posty: 101
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:31

Re: materiały szkoleniowe JUNIPER

#8

#8 Post autor: szczuros1234 »

Kupie materiały szkoleniowe JNCIS-JNCIP-JNCIE do nowej ściezki SEC / oraz voucher w dobrej cenie / Dla JNCIA mozna znów dostać darmowy po zdaniu egzaminu na stronie

ODPOWIEDZ