[Sprzedam] Skrypty z CCNA [200-120] PO POLSKU - OKAZJA!

Wiadomość
Autor
brt
member
member
Posty: 37
Rejestracja: 01 maja 2013, 00:24
Lokalizacja: Warszawa

#16

#16 Post autor: brt »

Na Allegro kasują aukcje z tego powodu, iż nie można sprzedawać poradników, itp., ogólnie e-booków na Allegro. Jedyną opcją jest zarejestrowanie własnej publikacji i posiadanie numeru ISBN tej publikacji - wtedy poradnika nie skasują. Więc w tym przypadku się mylisz.
A druga rzecz, nie każdy nowicjusz wie, gdzie można i jak zdobyć te programy, itp. Tak więc jest to jakieś ułatwienie.
Także - czepiacie się :-)
Dążenie do osiągnięcia wiedzy z CCNP Security... Ogarnięcie wiedzy ASSOCIATE z Data Center i CCDA oraz Juniper [JNCIA-JunOS + JNCIS-SEC], CheckPoint [CCSA R76 GAiA], Palo Alto [CNSE], F5 [F5-CA], Fortinet [FCNSA], VMWare [VCP5-DCV] a na koniec Windows Server 2012+ [MCSA], Linux i CompTIA A+ :-)
PODSTAWY MPLS, QoS i Multicast też się przydadzą ;-) CISSP'em też nie pogardzę ;-)

Zomal
wannabe
wannabe
Posty: 240
Rejestracja: 11 cze 2012, 23:02
Kontakt:

#17

#17 Post autor: Zomal »

W sumie racja, w postach umieszczałem info, że służę pomocą, to kilka osób pisało właśnie dla nas w trywialnych problemach. Każdy kiedyś zaczynał naukę, także kilkanaście minut wyjaśnień spokojnie wystarczy, w sumie do GNS3a akurat jest sporo tutków, step-by-step.
Ja specjalnie zmigrowałem z starego netcada, i ujrzałem, że mam dostęp do materiałów szkoleniowych z CCNP & CCNA: Sec w PDFach :)
Co niektórzy niech się logują, bo miła niespodzianka jest:P Głupi manual lab do ROUTE kosztuje dość sporo, a tutaj za friko mam :wink:
Przy czym nie wiem czy dostęp dostałem po zdaniu CCNP czy był wcześniej, czy teraz się pojawił. Dziwne.

rysic
wannabe
wannabe
Posty: 297
Rejestracja: 31 lip 2012, 09:16
Kontakt:

#18

#18 Post autor: rysic »

Owszem, czepiam się, ale nie bez powodu. Oto co mnie boli:

Obrazek

Sugerujesz tutaj, że Packet Tracert (którego zdjęcie wstawiłeś w tym punkcie) jest freeware - bzdura!
Ostatnio zmieniony 31 sty 2014, 12:23 przez rysic, łącznie zmieniany 1 raz.

brt
member
member
Posty: 37
Rejestracja: 01 maja 2013, 00:24
Lokalizacja: Warszawa

#19

#19 Post autor: brt »

rysic pisze:Owszem, czepiam się, ale nie bez powodu. Oto co mnie boli:

Image

Sugerujesz tutaj, że Packet Tracert (którego zdjęcie wstawiłeś w tym punkcie) jest freeware - bzdura!
Przeczytaj jeszcze raz, co oznacza gwiazdka przy wyrazie freeware, wtedy się odczepisz ;-)
Dążenie do osiągnięcia wiedzy z CCNP Security... Ogarnięcie wiedzy ASSOCIATE z Data Center i CCDA oraz Juniper [JNCIA-JunOS + JNCIS-SEC], CheckPoint [CCSA R76 GAiA], Palo Alto [CNSE], F5 [F5-CA], Fortinet [FCNSA], VMWare [VCP5-DCV] a na koniec Windows Server 2012+ [MCSA], Linux i CompTIA A+ :-)
PODSTAWY MPLS, QoS i Multicast też się przydadzą ;-) CISSP'em też nie pogardzę ;-)

goliat5858
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2012, 12:52

wulkan jadu

#20

#20 Post autor: goliat5858 »

Ja nie nie wiem o co wszystkim chodzi. @brt jakby przeczytali Twoje skrypty to wiedzieli by, że nikt nie zrobi się nagle bogaty od tego, że pobierze legalnego Packet Tracera ze strony Cisco, czy GNS. Według mnie cena za te skrypty to typowe "na piwo", a nie realna wycena pracy jaką w to włożyłeś. Ja polecając Twoje skrypty polecam też, aby je od Ciebie kupić jako okazanie szacunku dla pracy jakiej to wymagało.

Jaakob
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2018, 16:35

Re: [Sprzedam] Skrypty z CCNA [200-120] PO POLSKU - OKAZJA!

#21

#21 Post autor: Jaakob »

Odgrzewam temat - jestem zainteresowany. Jak można się skontaktować?

ODPOWIEDZ