CCIE bootcamp w Cisco

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#61

#61 Post autor: mx_krzak »

Zgadzam się z opinią garfielda. Bootcamp był rewelacyjny. Teraz wiem na czym muszę się jeszcze skoncentrować przed atakiem na Brukselę. Potwierdza to tez to o czym napisał Łukasz w swoim poście.

Dziękujemy Panie Proctorze :)

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#62

#62 Post autor: marcins »

to ten z "free pizza" ? :)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#63

#63 Post autor: garfield »

Tak :)
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#64

#64 Post autor: mx_krzak »

Dzisiaj chyba też będą rozdawać :)

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#65

#65 Post autor: marcins »

jutro wpadne ;) o tej samej porze.. :)

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#66

#66 Post autor: asp »

lbromirs pisze:
asp pisze:Ja mam takie pytanie praktyczne, tak przy okazji tego tematu, choc moze troche off-topic:

czy mozna oszacować o ile procentowo zwiekszają się szanse na zdanie laba uczestnicząc w bootcampie ?
Tzn ciekawią mnie opinie typu: "uczestniczyłem w jakims bootcamp z ktorejs tam sciezki i oceniam ze to znacznie podniosło szanse zdania laba za pierwszym razem" lub "znieznacznie podniosło szanse". Moze ktos ma jakies przemyslenia ?
Bootcamp nie jest magiczną formą zdobycia wiedzy, doświadczenia. Można powiedzieć że pozwala 'wejść w rytm' całodziennego klepania konfiguracji i - być może - myślenia co się robi. To pomaga, jeśli masz już wiedzę potrzebną do tego, żeby po każdym dniu bootcampu, być może przy pomocy trenera, dokładnie określać sobie gdzie jest Twoje słabe miejsce i pracować nad tym ...
....
Podsumowując - pytanie na ile poważnie podchodzisz do egzaminu. Bootcamp może pomóc wtedy gdy wiesz, co chcesz z niego wynieść.
Dzięki za wypowiedź; to są wartościowe i cenne wskazówki. Zgadzam sie w 100% z tą opinią.

---
Pozdrawiam

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#67

#67 Post autor: nowy »

O właśnie a tak w ogóle to na kiedy jest ta 3 tura przewidziana ;)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#68

#68 Post autor: lbromirs »

nowy pisze:O właśnie a tak w ogóle to na kiedy jest ta 3 tura przewidziana ;)
Plany były ambitne, skończyło się niestety dosyć ponuro.

Nie mamy możliwości rezerwowania labów R&S w takiej skali jak do tej pory na 3-4 dni (10-12 podów).

Pracuję koncepcyjnie nad uruchomieniem programu 'zdalnego' ćwiczenia na innym labie, poza korporacją, ale to chwilę potrwa jeszcze.

Wszystkich, którzy dobijają się do mnie na korporacyjnego inboxa przepraszam - jest z tym dużo pracy organizacyjnej a efekty na razie bardzo mizerne. Jak coś będę wiedział - na pewno się odezwę.

A Narbik w maju :)

kzal
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2007, 12:27

#69

#69 Post autor: kzal »

lbromirs pisze:
nowy pisze:O właśnie a tak w ogóle to na kiedy jest ta 3 tura przewidziana ;)
Plany były ambitne, skończyło się niestety dosyć ponuro.

Nie mamy możliwości rezerwowania labów R&S w takiej skali jak do tej pory na 3-4 dni (10-12 podów).

Pracuję koncepcyjnie nad uruchomieniem programu 'zdalnego' ćwiczenia na innym labie, poza korporacją, ale to chwilę potrwa jeszcze.

Wszystkich, którzy dobijają się do mnie na korporacyjnego inboxa przepraszam - jest z tym dużo pracy organizacyjnej a efekty na razie bardzo mizerne. Jak coś będę wiedział - na pewno się odezwę.

A Narbik w maju :)
Generalnie to ja się dopisuje coby mieć info o ewentualnych news-ach

Awatar użytkownika
dzogurt
CCIE
CCIE
Posty: 412
Rejestracja: 07 maja 2008, 11:58
Lokalizacja: Ostrava CZ

#70

#70 Post autor: dzogurt »

lbromirs pisze: A Narbik w maju :)
Jest juz mozliwosc rezerwowania miejsc, czy jeszcze za wczesnie?
All men by nature desire knowledge
http://www.linkedin.com/in/marcinduma

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#71

#71 Post autor: lbromirs »

dzogurt pisze:
lbromirs pisze: A Narbik w maju :)
Jest juz mozliwosc rezerwowania miejsc, czy jeszcze za wczesnie?
Na Narbika? To bezpośrednio IMHO u nich na stronie ;P

Kolejny bootcamp w Cisco to na razie śpiew przyszłości. Dalej myślę o R&S oraz SP, ale chwilowo muszę ogarnąć błyskawicznie parę nowych umiejętności.

f2048r
wannabe
wannabe
Posty: 118
Rejestracja: 04 lis 2009, 13:45

#72

#72 Post autor: f2048r »

lbromirs pisze:Kolejny bootcamp w Cisco to na razie śpiew przyszłości. Dalej myślę o R&S oraz SP, ale chwilowo muszę ogarnąć błyskawicznie parę nowych umiejętności.
Czy znany jest juz termin na bootcamp RS lub SP ?
Jakie sa zasady 'rekrutacji' uczestników bo byc moze liczba miejsc ograniczona ?
Odnosnie ceny szkolenia i innych detali organizacyjnych pytać Ciebie na priv czy jest jakis inny kontakt ?

---
pozdr

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#73

#73 Post autor: lbromirs »

f2048r pisze:
lbromirs pisze:Kolejny bootcamp w Cisco to na razie śpiew przyszłości. Dalej myślę o R&S oraz SP, ale chwilowo muszę ogarnąć błyskawicznie parę nowych umiejętności.
Czy znany jest juz termin na bootcamp RS lub SP ?
Jakie sa zasady 'rekrutacji' uczestników bo byc moze liczba miejsc ograniczona ?
Odnosnie ceny szkolenia i innych detali organizacyjnych pytać Ciebie na priv czy jest jakis inny kontakt ?

---
pozdr
Termin to styczeń i luty, kolejność prawdopodobnie pierwszy R&S a później SP. Zasady rekrutacji są proste i niestety muszę się usztywnić: zdany CCIE pisemny, zapisany na lab, lub właśnie próbujący się zapisać. W pierwszej kolejności oczywiście wpuszczani są koledzy którzy pracują u Partnerów Cisco. Zmieniam również formułę na taką, która powinna podobać się bardziej - dwa dni po 10-11h o teorii i trochę ćwiczeń, później trzy dni labów, pierwszy z poszczególnych technologii, dwa następne dni full-scale.

Proszę o maile unicastem na lbromirski@cisco.com z dopiskiem CCIE SP lub CCIE R&S jeśli jesteście zainteresowani - w ciągu tygodnia-dwóch będę znał dokładne daty.

Westbam
member
member
Posty: 37
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:59
Lokalizacja: Warsaw/Poland

#74

#74 Post autor: Westbam »

lbromirs pisze:
f2048r pisze:
lbromirs pisze:Kolejny bootcamp w Cisco to na razie śpiew przyszłości. Dalej myślę o R&S oraz SP, ale chwilowo muszę ogarnąć błyskawicznie parę nowych umiejętności.
Czy znany jest juz termin na bootcamp RS lub SP ?
Jakie sa zasady 'rekrutacji' uczestników bo byc moze liczba miejsc ograniczona ?
Odnosnie ceny szkolenia i innych detali organizacyjnych pytać Ciebie na priv czy jest jakis inny kontakt ?

---
pozdr
Termin to styczeń i luty, kolejność prawdopodobnie pierwszy R&S a później SP. Zasady rekrutacji są proste i niestety muszę się usztywnić: zdany CCIE pisemny, zapisany na lab, lub właśnie próbujący się zapisać. W pierwszej kolejności oczywiście wpuszczani są koledzy którzy pracują u Partnerów Cisco. Zmieniam również formułę na taką, która powinna podobać się bardziej - dwa dni po 10-11h o teorii i trochę ćwiczeń, później trzy dni labów, pierwszy z poszczególnych technologii, dwa następne dni full-scale.

Proszę o maile unicastem na lbromirski@cisco.com z dopiskiem CCIE SP lub CCIE R&S jeśli jesteście zainteresowani - w ciągu tygodnia-dwóch będę znał dokładne daty.
A WebEx dla pozostałych? ;-)


pozdr.

--
Wbm.

Awatar użytkownika
Piotrek
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 28 sie 2005, 23:12
Lokalizacja: Kraków

#75

#75 Post autor: Piotrek »

Teoria w streamingu + laby jako pdf napewno były by pomocne również innym nie mogacym uczestniczyć :)

ODPOWIEDZ