CCIE SP Bootcamp

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
mkazmierski
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2008, 22:07

CCIE SP Bootcamp

#1

#1 Post autor: mkazmierski »

szukam, szukam i... ciezko sie zdecydowac, takze mam pytanko... nigdy nie uczestniczyłem w tego typu szkoleniu (bootcamp) dlatego sie zastanawiam: jakich szkoleniowców / firmy polecacie na taki bootcamp dla CCIE Service Provider (najchętniej w Europie)? Czy warto brać dwa tygodnie (z tego co się orientowałem, to zazwyczaj w drugim są tylko testowe laby), czy jeden tydzień na wyciągnięcie maksimum wiedzy wystarczy (laby mozna pozniej wziac sobie z workbookow)?

Z góry dzięki za info, Mariusz
--
Mariusz Kazmierski (CCIE#25082)

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#2

#2 Post autor: garfield »

Byłem na Bootcampie RS Narbika i szczerze chcałbym też się kiedyś wybrać na SP i SEC
Niedawno wprowadził obie ścieżki i naprawdę warto - jego porad w czasie szkolenia i w przerwach nie znajdziesz w internecie :) W PL sp pewnie też będzie (obecnie tylko RS i SEC)
No i płacisz raz a jeździsz ile razy chcesz :)

Pozdrawiam
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#3

#3 Post autor: nowy »

Jeśli chodzi o RS to szczerze polececam Narbika.

Jeśli chodzi o security to o ile wiem to będzie tylko firmowane nazwiskiem Nabika a szkolenie będzie prowadził kolega z Polski.

Z tego co kojarze to na pierwszym bootcampie u Narbika było kolega Lucio, który miał okazję uczestniczyć w bootcampie IE i szczerze odradzał.

Awatar użytkownika
drake
CCIE
CCIE
Posty: 1593
Rejestracja: 06 maja 2005, 01:32
Lokalizacja: Dortmund, DE
Kontakt:

#4

#4 Post autor: drake »

Hej,

czy ktos wie kiedy Narbik konkretnie opublikuje (tak zeby mozna bylo zamawiac) workbook do SP ?? Jakas mega sciema w moich oczach w tej kwestii u Narbika. Mialo byc juz pare miesiecy temu a ciagle nic...

Pozdruffka! ;)
Never stop exploring :)

https://iverion.de

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#5

#5 Post autor: Slomek. »

drake pisze:Hej,

czy ktos wie kiedy Narbik konkretnie opublikuje (tak zeby mozna bylo zamawiac) workbook do SP ?? Jakas mega sciema w moich oczach w tej kwestii u Narbika. Mialo byc juz pare miesiecy temu a ciagle nic...

Pozdruffka! ;)
Zgadza się facet co kilka miesięcy zapowiada że za parę miesięcy będzie workbook i nic się nie dzieje, po czym gdzieś znowu czytam że za parę miesiecy. Ja pozostaję przy IE (trochę leciwe) i IPX (wyglądaja naprawdę solidnie w szczególności dział odpowiedzi i wyjaśnień). BTW ostatnio przeglądałem materiały i nawet zrobiłem jednego laba z programu Cisco 360 do R&S i bardzo bym chciał takich dla ścieżki SP.

Pozdr
Trecom.pl

ODPOWIEDZ