Ktoś przygotowuje się do SP?

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
lukaszbw
CCIE
CCIE
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2008, 11:41

#136

#136 Post autor: lukaszbw »

Seba nie popędzaj tak, z terminami jest bardzo cieżko ostatnio, szczególnie w brukseli. Ja poczekam jeszcze z miesiąc i jak nic się nie zmieni to chyba zrobie sobie wycieczke do Sydney bo tam jest sporo terminów SP :)

Kiedyś można było upolować termin za miesiąc. Od czasu zmian w bookowaniu (coś koło sierpnia to wprowadzili) jak masz szczęście to za 3 miesiące. Czyli wyszło jak zwykle, miało być lepiej a jest o wiele gorzej.
Lukasz Wisniowski MSc CCNA CCNP CCIE #20319
Tandem Networks
ul. Sztormowa 34
94-117 Łódź
NIP: 727-257-72-37
tel: +48 (42) 2091825

aron
CCIE
CCIE
Posty: 561
Rejestracja: 05 paź 2004, 18:46
Lokalizacja: waw, PL

#137

#137 Post autor: aron »

Seba pisze:... i jednak moge zaoferowac free consulting przy piwie pod koniec maja :D
Chetnie skorzystam:) Daj tylko znac jek bedziesz sie wybieral do wa-wy

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#138

#138 Post autor: Seba »

lukaszbw pisze:Seba nie popędzaj tak, z terminami jest bardzo cieżko ostatnio, szczególnie w brukseli. Ja poczekam jeszcze z miesiąc i jak nic się nie zmieni to chyba zrobie sobie wycieczke do Sydney bo tam jest sporo terminów SP :)

Kiedyś można było upolować termin za miesiąc. Od czasu zmian w bookowaniu (coś koło sierpnia to wprowadzili) jak masz szczęście to za 3 miesiące. Czyli wyszło jak zwykle, miało być lepiej a jest o wiele gorzej.
Ja nikogo nie popedzam, pytam, bo co niektorzy kiedys rzucili info, ze beda podchodzic ;) A z terminami jest dokladnie jak piszecie, sam trafilem drop'a w lutym na cale 3 miechy przed labem. Polowalem z 3 tygodnie z plusem.
Sydney fajny pomysl, ale Jet-Lag jest totalny, przez pierwsze dwa-trzy dni chodzilem do tylu i koledy spiewalem :D
W USA jest tez spoko z miejscami, bo w SJ otworzyli SP i do tego w RTP sa dwa stanowiska. Przynajmniej tak bylo jak znajomi z US podchodzili w ostatnich miesiacach.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

lukaszbw
CCIE
CCIE
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2008, 11:41

#139

#139 Post autor: lukaszbw »

Jet-lag jest spory ale można na tydzień polecieć pozwiedzać przy okazji. Przelecieć się do Sydney tylko na egzamin to troche strata :) San Francisco cenowo tak samo wychodzi lecąc BA.
Lukasz Wisniowski MSc CCNA CCNP CCIE #20319
Tandem Networks
ul. Sztormowa 34
94-117 Łódź
NIP: 727-257-72-37
tel: +48 (42) 2091825

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#140

#140 Post autor: garfield »

Hej

To ja może temat odświeżę ponieważ myślę o czymś tam na jesień :)
Ktoś obecnie może się przygotowuje (Slomek??:)) :?: albo może ma zamiar jak się zrobi zimno
Co do workbookow to myślę że INE + IEMentor będą najbardziej sensowne ale czekam na wszelkie uwagi
Co to zakresu to fajnym wprowadzeniem jest MPLS w ścieżce RS teraz tylko każdy punkt z blueprinta wygooglać i przeklikać i można przynajmniej writtena atakować

PS spokojnie obecnie jestem skupiony na plażowaniu w weekendy w Sopocie a w tygodniu na walce z lekką spalenizną (ałłł) :P
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#141

#141 Post autor: bigboss »

garfield pisze:Hej

To ja może temat odświeżę ponieważ myślę o czymś tam na jesień :)
Ktoś obecnie może się przygotowuje
No tak, tradycyjne ssanie po zaliczeniu :)
Czytałeś na blogu IPX, że spore zmiany Cisco szykuje w ścieżce SP? IOS XR np?
A może by tak CCDE? Nie kusi Cię wreszcie dowiedzieć się nie "jak" tylko "dlaczego"?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

ODPOWIEDZ